Меню

Велика рогата худоба, свині та домашня птиця

Велика рогата худоба, що утримується відповідно до принципів органічного сільського господарства

Тільки органічний корм для дорослих тварин і молодняку

І дорослі тварини, і молодняк утримуються на місцевих органічних фермах. У природних умовах тварини багато пасуться просто неба, що робить їх міцними та витривалими. Такі тварини абсолютно здорові.  Стимулятори росту найсуворіше заборонено. Телята, що проходять медикаментозне лікування, ізолюються. Для годування наших тварин ми використовуємо тільки органічний корм.

Свині, що утримуються відповідно до принципів органічного сільського господарства

HiPP використовує продукти тільки від тих тварин, які за перевіреними джерелами були здорові й утримувалися в належних умовах протягом усього свого життя. Розміри свинарників і вигулу, кількість тварин у групах визначаються відповідно до фізіологічних потреб свиней.

Домашня птиця в умовах органічного сільського господарства

Не тільки утримання відповідно до особливостей  породи та в гармонії з природою робить курку органічною. Важливу роль має корм, який вона споживає: органічні курочки HiPP одержують органічний корм, вирощений відповідно до принципів органічного землеробства.  Кури мають вільний вигул, вони можуть порпатися в землі та купатися в піску. Їхнє утримання постійно контролюється ветеринарною службою. Індички живуть так, як їм подобається – просто неба і з великою територією для вигулу. І, звичайно, вони одержують винятково органічне зерно.