Меню

Правильне харчування перед сном

яку кашу давати дитині на ніч
Легкозасвоюване харчування перед сном ...

Хто з батьків не мріє про дитину, яка солодко спить? Адже спокійний та міцний сон є дуже важливий для росту дитини та її здорового розвитку, а також для мами і тата.

Для швидкого засинання і гарного сну, поряд із заспокійливими ритуалами перед сном і правильною обстановкою під час сну, важливу роль грає ситне, але легкозасвоюване вечірнє харчування, яке не лежить важким тягарем в маленькому животику.

Після 4-6 місяців до молочного харчування, відповідно до рекомендацій Німецького науково-дослідного інституту з питань дитячого харчування, поступово додається прикорм. І, залежно від потреб дитини та рекомендацій лікаря, першим прикормом може бути, наприклад, каша. Багатьох батьків хвилює питання, яка каша найкраще підходить для спокійного сну вночі.

Яке харчування легко засвоюється, добре та надовго насичує і, таким чином, дарує моїй дитині здоровий сон?

Як ситну вечерю часто рекомендують молочну кашу НіРР. Дитяча молочна суміш у складі каш є постачальником легкозасвоюваного організмом білка. Ніжні пластівці зі злаків забезпечують енергією. Цільнозлакові пластівці піклуються про те, щоб організм якомога довше зберігав цю енергію. Завдяки цьому малюк може, як правило, мирно сопіти, адже голод його не турбує.

Прекрасне завершення насиченого дня і спокійна ніч

Слідкуйте за поведінкою Вашого малюка. Ваш малюк не повинен бути таким втомленим, щоб майже засинати під час вечірнього годування. Щоб у Вас була спокійна ніч, дитина повинна не поспішаючи наїстися досхочу. Намагайтеся так планувати час, щоб Ваш день закінчився гармонійно і спокійно, в ніжному спілкуванні з малюком.

Які каші серії «На добраніч» пропонує HiPP?

На радість мамі у компанії HiPP є різні види вечірнього харчування: як у вигляді сухих каш, які розводяться теплою водичкою, так і у вигляді готових каш в баночках. Ці каші забезпечують Вашу дитину цінним білком в необхідній кількості, а цільнозернові пластівці піклуються про тривале насичення. Ми використовували лише ті інгредієнти, які вибрали б самі мами – плюс вітаміни і кальцій, відповідно до суворих вимог до дитячих молочних каш.  

Порада: до каші серії «На добраніч» можна, за бажанням, додати кілька ложечок фруктового пюре НіРР.

Пошук продуктів прикорму