Меню

Тваринництво відповідно до породи тварин

Відповідно до природної поведінки та середовища проживання тварин.

Які особливості тваринництва відповідно до породи тварин?

Відповідне для породи вирощування та годування худоби є центральним елементом органічного господарства. Законодавчі положення дуже суворі: корм повинен надходити з органічних ферм і не повинен містити жодних антибіотиків, речовин, що підвищують продуктивність, або генетично модифікованої сировини. Здоров’я тварин також забезпечується відповідним вибором порід, достатньою свободою пересування, великими хлівами та достатнім освітленням.

Співробітники HiPP регулярно перевіряють на місці дотримання усіх вимог щодо захисту тварин, встановлених HiPP. Ці комплексні перевірки процесу дозволяють гарантувати нашим споживачам, що тваринництво є дбайливим та відповідним до виду чи породи тварин.

Органічна велика рогата худоба

Велика рогата худоба
Тільки органічні корми для дорослих тварин та молодняка

Велика рогата худоба та телята утримуються на місцевих органічних фермах і можуть вільно пастися просто неба. Це робить їх міцними і підвищує їх природну витривалість.

Вони абсолютно здорові. Профілактичні препарати категорично заборонені. Для годування наших тварин ми використовуємо тільки органічні корми.

Органічні свині

Органічні свині

HiPP використовує продукти тільки від тих тварин, які за перевіреними джерелами були здорові й утримувалися в належних умовах протягом усього свого життя. Розміри свинарників і вигулу, кількість тварин у групах визначаються відповідно до фізіологічних потреб свиней.

Органічні кури
Органічні курчата HiPP знаходяться на вільному вигулі; вони можуть купатися в піску і порпатися в землі

Органічні курчата

Наші органічні кури походять з екологічно стійких птахофабрик: вони можуть вільно бігати, купатися у піску та порпатися в землі. Їх годують органічним рослинним кормом для курчат. Їхнє утримання постійно контролюється ветеринарною службою і має бути бездоганно задокументовано. Індикам також живуть так, як їм подобається, без обрізання  дзьоба.