Меню

Ніжний масаж

Регулярний масаж та інтенсивний догляд позитивно впливають на стан шкіри

Так у Вас вийде масаж для вагітних

Під час вагітності масаж та інтенсивний догляд за шкірою прекрасно впливають на збереження її еластичності та зовнішнього вигляду: для того, щоб шкіра живота, стегон і грудей переносила вагітність без видимих наслідків, для профілактики із самого початку вагітності рекомендується регулярний масаж і догляд за шкірою «проблемних» зон. Доведено, що регулярний масаж стимулює кровообіг і обмін речовин шкіри, а також допомагає зберегти її еластичність.

Масаж живота

Масаж живота при вагітності
Масаж «легенькими пощипуваннями» розслаблює сполучну тканину

Нанесіть масажну олійку від розтягнень для майбутніх мам HiРР Mamasanft на шкіру живота й рівномірно розподіліть її по поверхні. Якщо живіт ще не надто великий, рекомендується ніжний масаж «легенькими пощипуваннями», який розслаблює сполучну тканину:

Обережно затисніть невелику складку шкіри між великим і вказівним пальцями та ніжно потягніть її вгору. Спробуйте обережно покатати шкіру між пальцями. Недовго потримайте, відпустіть і погладьте шкіру. Продовжуючи масаж круговими рухами, Ви вплинете майже на всі ділянки живота.

Будь ласка, зверніть увагу на наступне:

Ніжно втирайте або наносьте легкими поплескуваннями

Якщо Ви схильні до передчасних перейм проконсультуйтеся в акушерки або лікаря, перш ніж вдаватися до  інтенсивного масажу, тому що масаж може стимулювати небажану передпологову діяльність.

При сильному натягуванні шкіри живота або якщо Вам неприємний масаж «пощипуваннями», просто нанесіть олію на живіт, ніжно втирайте або легенько поплескуйте. При цьому виконуйте кругові рухи кінчиками пальців, рухаючись із боків або знизу.

Для оптимального запобігання розтягненням рекомендується робити масаж таких «проблемних» зон, як живіт, стегна та ноги, починаючи з 3-го місяця вагітності два-три рази на день.

Ви також можете масажувати живіт сухою махровою рукавичкою або м'якою щіткою для тіла.

Масаж грудей

Круговими рухами, починаючи із зони декольте до центру грудей

Під час вагітності шкіра на грудях також може сильно розтягуватися. Для цілеспрямованого догляду за нею щодня наносьте трохи олійки від розтягнень для майбутніх мам HiРР Mamasanft і розподіляйте, рухаючись по спіралі від зони декольте до центра грудей, не торкаючись сосків.

Масаж стегон

Роблячи масаж щодня, не забувайте про стегна, сідниці та ноги. Холодний душ поліпшує кровообіг шкіри. Відновити пружність тканин після пологів допоможе масаж.

Порада: масаж промежини

Для підготовки до пологів акушерки рекомендують регулярний масаж промежини. Такий масаж сприяє кровообігу і, відповідно, еластичності тканин, може прекрасно виконуватися за допомогою Олійки  від розтягнень для майбутніх мам серії HiРР Mamasanft