Меню

Масаж, який домагає при коліках

Багато батьків, зіткнувшись з цією проблемою, починають робити малюкові масаж. Вважається, що масаж животика допомагає полегшити симптоми коліків, а саме, знімає спазми, сприяє виходу зайвих газів з кишечника, має заспокійливий ефект.

Підготовка до масажу

Спочатку прикладіть свої теплі руки до животика малюка. Це допоможе розслабити черевні м’язи і знизити спазми.

Масаж-погладжування:

 1. Виконуйте прогладжування, в поєднанні з легкими натисканнями зверху вниз, починаючи від ребер.
 2. Потім зробіть кілька кругових рухів для грудної клітини і для животика. Область печінки (під правим ребром) при цьому не слід зачіпати.
 3. При масажі можна використовувати поверхні долонь, подушечки декількох пальців одночасно і долоні, складені «будиночком».
 4. Погладжування можна виконувати таким чином: ліва рука ковзає вгору, права – вниз, потім робити кругові рухи за годинниковою стрілкою однією і двома руками.
 5. Погладжування косих м’язів: одна долоня розташована в центрі животика, інша гладить косі м’язи з правого боку в напрямку від спинки до животика. Виконайте 5 таких рухів.
 6. Потім руки змінюються і проводяться прогладжування косих м’язів з лівого боку.
 7. Порухайте ніжками немовляти, це допоможе руху газів по кишечнику. Ніжки підігнути – розігнути, підтягнути до животика, зробити «велосипедик».
 8. Лежання «на животику» також допомагає, але треба пам’ятати, що це слід робити не на повний шлунок.

 

Суміш HiPP Comfort 

Купити

Переваги молочної суміші HiPP Comfort:

 • Знижений вміст лактози – зменшення метеоризму, кольок та пов’язаних з ними крику та плачу.
 • Глибоко розщеплений білок - легше засвоюється та не викликає алергії, тому суміш підходить для діток, які в тому числі мають схильність до алергії.
 • Спеціальний жир бета-пальмітат пом’якшує випорожнення та легше засвоюється.
 • Комбінація пробіотиків та пребіотиків за зразком грудного молока, ефективність яких доведена => здоровий кишечник - здорове травлення та хороший імунітет.