Меню

Масаж, який домагає при коліках

Багато батьків, зіткнувшись з цією проблемою, починають робити малюкові масаж. Вважається, що масаж животика допомагає полегшити симптоми коліків, а саме, знімає спазми, сприяє виходу зайвих газів з кишечника, має заспокійливий ефект.

Підготовка до масажу

Спочатку прикладіть свої теплі руки до животика малюка. Це допоможе розслабити черевні м’язи і знизити спазми.

Масаж-погладжування:

 1. Виконуйте прогладжування, в поєднанні з легкими натисканнями зверху вниз, починаючи від ребер.
 2. Потім зробіть кілька кругових рухів для грудної клітини і для животика. Область печінки (під правим ребром) при цьому не слід зачіпати.
 3. При масажі можна використовувати поверхні долонь, подушечки декількох пальців одночасно і долоні, складені «будиночком».
 4. Погладжування можна виконувати таким чином: ліва рука ковзає вгору, права – вниз, потім робити кругові рухи за годинниковою стрілкою однією і двома руками.
 5. Погладжування косих м’язів: одна долоня розташована в центрі животика, інша гладить косі м’язи з правого боку в напрямку від спинки до животика. Виконайте 5 таких рухів.
 6. Потім руки змінюються і проводяться прогладжування косих м’язів з лівого боку.
 7. Порухайте ніжками немовляти, це допоможе руху газів по кишечнику. Ніжки підігнути – розігнути, підтягнути до животика, зробити «велосипедик».
 8. Лежання «на животику» також допомагає, але треба пам’ятати, що це слід робити не на повний шлунок.

 

Переваги молочної суміші HiPP Comfort:

 • Знижений вміст лактози – зменшення метеоризму, кольок та пов’язаних з ними крику та плачу.
 • Глибоко розщеплений білок - легше засвоюється та не викликає алергії, тому суміш підходить для діток, які в тому числі мають схильність до алергії.
 • Спеціальний жир бета-пальмітат пом’якшує випорожнення та легше засвоюється.
 • Комбінація пробіотиків та пребіотиків за зразком грудного молока, ефективність яких доведена => здоровий кишечник - здорове травлення та хороший імунітет.