Меню

Заміна підгузників - це важлива частина щоденної гігієни малюка

Заміна підгузників - це важлива частина щоденної гігієни малюка

Чи знаєте ви, що поки дитина навчиться ходити на горщик, йому потрібно буде замінити близько чотирьох тисяч підгузників?

Безумовно, підгузники зручні і значно спрощують догляд за дитиною. Але, саме шкіра під підгузником особливо потребує захисту від попрілостей, почервоніння і подразнень.

Кілька практичних порад для ефективного захисту дитячих сідничок:

  • часто змінюйте підгузники - сухі підгузники допомагають уникнути подразнень і попрілостей на шкірі;
  • для запобігання попрілостей рекомендується ретельно очищати дитячі сіднички і пахову зону при кожній заміні підгузників;
  • для ефективного очищення шкіри від випорожнень використання тільки води не достатньо. При виборі засобу для миття зверніть увагу, щоб засоби не містили мила, а тільки м'які миючі компоненти;
  • наявність мила в складі може призвести до порушення pH-рівня шкіри малюка, і як наслідок, порушення бар'єрної функції шкіри;
  • водно-очисні процедури рекомендується чергувати з очисними процедурами з використанням дитячих косметичних засобів, які містять зволожуючі компоненти - «Натуральна дитяча олійка» HiPP Babysanft ідеально підходить для цих процедур;
  • після процедури залиште дитину на деякий час без підгузника, щоб шкіра «дихала»;
  • перед тим, як одягти новий підгузник, нанесіть тонким шаром крем під підгузник на шкіру сідничок і пахову зону.

Важливо: Ніколи не залишайте дитину на столику для сповивання без нагляду!

Подразнення і попрілості на шкірі малюка додаткові запобіжні заходи

Шкіра Вашої дитини схильна до попрілостей і подразнень? Одна з причин може бути пов'язана з підгузниками, в яких накопичується занадто багато вологи або які недостатньо добре пропускають повітря. Також зверніть увагу на еластичність матеріалу підгузників.

Нееластичні підгузники можуть натирати, а бактерії калу і компоненти сечі викликають подразнення на шкірі малюка.

Оскільки профілактика краща і простіша, ніж лікування такого подразнення шкіри, як пелюшковий дерматит, батьки повинні знати правила "ABCDE". Ці літери розшифровуються таким чином:

Air (повітря): діти без підгузників не страждають пелюшковим дерматитом, тому залишайте малюка якомога частіше без підгузника, щоб шкіра дихала.

Barriers (бар'єри): регенерація шкірного бар'єру, крем, що містить цинк, може служити захисним бар'єром шкіри від сечі і калу.

Cleansing (очищення): часта заміна підгузників, очищення та ретельне просушування.

Diapers (підгузники): віддавати перевагу підгузникам з високою поглинаючою здатністю

Education (навчання): навчання батьків, адже саме від їх знань залежить, чи можна буде уникнути подразнення шкіри чи ні.

Дитячий крем для догляду за шкірою під підгузником і дитячі вологі серветки

Дитячі вологі серветки дуже зручні, особливо при заміні підгузників в дорозі. До того ж, вони ідеально підходять для дбайливого очищення рук та обличчя.

Ми рекомендуємо використовувати дитячі вологі серветки, які не містять алергенних ароматизаторів, спирту, мила і хлору. 

Щоб захистити шкіру від агресивного впливу бактерій калу і компонентів сечі, ідеально використовувати при заміні підгузників крем під підгузник з пантенолом і цинком.

Цинк, який міститься у складі крему, має підсушуючу і протизапальну дію, а також прискорює процес загоєння попрілостей, захищає   шкіру від подразнення і прискорює процес загоєння. 

Це також може вас зацікавити: