Меню

Малюкам дійсно вже необхідне м'ясо?

М'ясо містить важливе для організму залізо

М'ясо – це сила Вашого малюка, і його важко замінити.  

Вчені-нутриціологи одноголосно рекомендують: приблизно з 6-7 місяців малюкам необхідне м'ясо. Адже в цьому віці запаси заліза, які дитина отримала ще в утробі матері, витрачені та повинні бути поповнені ззовні. Деяким малюкам (народженим передчасно, схильним до анемії) м'ясо потрібно вводити ще раніше – але в будь-якому разі не раніше 4-х місяців. 

Чому саме залізо, що міститься в м'ясі?

Адже воно міститься також в овочах і злаках! І в цьому питанні фахівці в галузі науки про харчування одностайні: м'ясо постачає залізо, яке особливо добре засвоюється дитячим організмом.

Можливо, у Вас одразу виникнуть такі питання: «Чому залізо таке важливе для здорового розвитку дитини? Чи не можна від нього відмовитися?» Недолік цього мікроелемента може позначитися на здоров'ї малюка. Залізо входить до складу еритроцитів, які відповідають за транспортування кисню.

Важливо: кожній клітині необхідне це «повітря», коли організм росте. Недолік заліза викликає блідість і млявість, організму просто не вистачає сил для здорового розвитку. У клітин мозку особливо висока потреба в кисні. Так, якщо організму не вистачає заліза, малюк може навіть відставати в інтелектуальному розвитку.

Пошук продуктів прикорму