Меню

Отримуйте вітамін D 7 днів на тиждень

Діти не отримують достатню кількість вітаміну D, принаймні, 7 місяців в році …

Ваша дитина досліджує навколишній світ та стає все активнішою. Вітамін D особливо важливий для здорового розвитку зростаючої дитини, оскільки він відіграє ключову роль у її кістковому обміні та підтримує здорове формування кісток.

Однак, останні дослідження свідчать, що діти та підлітки Німеччини не отримують достатню кількість вітаміну D.*

Якби, тільки 7 сонячних променів на рік було достатньо...

Вітамін D - єдиний вітамін, який наш організм виробляє самостійно. Для отримання вітаміну D наша шкіра потребує достатнього впливу сонячного світла, що не завжди можливо, особливо в зимові місяці. Ось чому немовлята, які на грудному або змішаному/штучному вигодовуванні , отримують профілактичні добавки з вітаміном D у вигляді медикаментів. Вітамін D залишається важливим фактором здорового розвитку на всіх стадіях росту дитини.

Навіть 7 яєць щодня замало…

На жаль, є лише кілька продуктів, які містять значну кількість вітаміну D, тому важко переконатися, що малюки отримують достатньо для задоволення своїх щоденних потреб через дієту. Ось чому, HiPP JUNIOR COMBIOTIC®4 спеціально збагачений, щоб бути найкращим джерелом вітаміну D.

Що допомагає в розвитку міцних кісток?

Їсти та пити продукти, що містять вітамін D та кальцій: наприклад шпинат або броколі для насичення кальцієм або жирну рибу для вітаміну D.

Вправи та розвиток м’язів: напр. завдяки дитячій  гімнастиці. Окрім правильного харчування, фізичні вправи та сила м’язів також є важливими складовими для розвитку здорових кісток.

Гра надворі: напр. ігри на свіжому повітрі, такі як наздоганялки або ігри з м’ячом. Гра надворі на сонці та свіжому повітрі - це не просто розвага для маленьких; вона також сприяє розвитку здорових кісток. Щоразу, коли Ваша дитина грає на вулиці, переконайтеся в тому, що захистили її шкіру від сонця.

*Джерело: VELS-Studie, KiGGS-Studie, GRETA-Studie