Меню

Пляшечка

Якої температури має бути вода для розчинення молочної суміші?

Будь ласка, не заливайте суху суміш окропом, щоб не зруйнувати вітаміни та живі культури лактобактерій. Використовуйте кип’ячену воду, охолоджену приблизно до 40°C. У такій воді молочні суміші HiPP розчиняються найкраще. Щоб досягти бажаної температури в 40°C, поставте мірну склянку зі свіжокипя’ченою водою на кілька хвилин у ємність із холодною водою.

Як правильно визначити потрібну для годування температуру?

Правильну для годування температуру Ви можете визначити в такий спосіб: крапніть пару крапель молочної суміші на внутрішню сторону зап’ястя. Температура суміші має бути теплою і приємною для шкіри.

Чи можу я тримати готову молочну суміш на підігріві?

Готову молочну суміш із міркувань гігієни завжди слід давати малюку відразу після приготування. Якщо Ваша дитина не випиває всю пляшечку протягом години, для наступного годування приготуйте їй свіжу суміш.

Зберігання

Вміст відкритого пакування з молочною сумішшю необхідно вжити протягом 3 тижнів. Пакет із фольги – це гарантія оптимального захисту свіжості та аромату продукту. Зберігайте молочну суміш при кімнатній температурі, у сухому місці, на відстані від речовин або харчових продуктів, що мають різкий запах.