Меню

Стажери HiPP роблять багато для біорізноманіття

Юні учні-стажери HiPP регулярно беруть участь у кампаніях та акціях щодо захисту біологічної різноманітності. Під керівництвом координатора зі сталого розвитку HiPP та науковим супроводом неурядових організацій вони дізнаються про взаємозв’язки у природі та дізнаються, що вони особисто можуть зробити для збереження біологічної різноманітності. Крім того, вони роблять дуже реальний внесок у захист біологічної різноманітності, висаджуючи дерева та створюючи водойми для земноводних тварин.

Проти генної інженерії рослин

HiPP активно діє проти зеленої генної інженерії, наприклад, підтримуючи школи у навчанні молоді ризикам сільськогосподарської хімії.

Баланс між природою та видами – це надзвичайно складна система зі своїми правилами та закономірностями. Для HiPP дуже важливо зупинити поширення небезпечних ГМО. Тому HiPP активно підтримує шкільний проєкт «Життя поза контролем», за допомогою якого Баварська спілка вчителів (Bayrischer Lehrerverband e.V.), Баварська асоціація охорони природи (Bund Naturschutz in Bayern (BN)) та німецька асоціація охорони природи та навколишнього середовища (Bund Umwelt- und Naturschutz Deutschland (BUND)) хочуть пояснити школярам принципи генної інженерії у сільському господарстві. Свою особливу відповідальність HiPP бачить у запобіганні надзвичайному скороченню видів і порід через генну інженерію, та їх драматичному впливу на біологічну різноманітність. Це не що інше, як основа всього життя, а отже, і майбутнє наших дітей на нашій планеті.