Меню

Як приготувати молочну суміш

Діти, які не отримують грудного вигодовування або знаходяться на змішаному вигодовуванні, всі необхідні поживні речовини на цьому важливому етапі розвитку отримують з дитячою сумішшю.

Повне або часткове годування дитини з пляшечки не означає приділення їй меншої уваги і любові. Навпаки: візьміть в руки свого малюка як при годуванні груддю і весь час підтримуйте візуальний контакт - так дитина буде не тільки сита, але й задоволена.

Відео: Приготування молочної суміші

Наше відео – ідеальний покроковий посібник з приготування молочної суміші для дитини.

Приготування

Завжди дотримуйтесь інструкцій на упаковці при приготуванні суміші в пляшечці. Щоб забезпечити Вашій дитині оптимальний баланс поживних речовин, і щоб вона могла легко засвоювати їжу, важливо дотримуватися дозування порошку і води, вказаних на упаковці. Оскільки імунна система дитини ще не дозріла, завжди дотримуйтесь деяких основних правил гігієни: готуйте молочну суміш безпосередньо перед годуванням, а не заздалегідь. Ваші руки, мірна ложка і всі частини пляшечки повинні бути чистими і сухими. Завжди кип'ятіть воду, яка використовується для приготування суміші.

Не занадто гаряча, не надто холодна

У процесі годування дитини температура суміші не повинна перевищувати 37°C (температура тіла). Щоб перевірити правильність температури, капніть кілька крапель на внутрішню сторону зап'ястя: рідина повинна бути теплою, але не гарячою. Кількість, яку споживає Ваша дитина, буде варіюватися в залежності від її апетиту і часу доби. Нехай дитина п'є, поки не насититься.

Чисті соски - здорові діти

Всі частини пляшечки і соски повинні бути ретельно вимиті після кожного годування. Гумові соски слід час від часу кип'ятити (це не обов'язково для силіконових сосок). Щоб відміряти молочний порошок, завжди використовуйте мірну ложку, що додається до упаковки. Немає необхідності ополіскувати або стерилізувати її. Просто протріть мірну ложку чистої кухонною тканиною після використання і зберігайте в чистому і сухому місці поза упаковкою.

Маєте додаткові запитання?

Звертайтеся до нас в будні дні з понеділка по п`ятницю, з 09:00-18:00 за телефоном гарячої лінії 0 800 50 15 12

 

Форма зворотнього звязку