Меню

Як зберігати дитяче харчування під час подорожі

Як зберігати дитяче харчування під час подорожі автомобілем?

Дитяче харчування з собою в дорогу

У багажнику автомобіля температура повітря може підніматися до 40°C і вище, тому до питання зберігання продуктів в дорозі потрібно поставитися дуже відповідально.

Сухі продукти, такі як молочні суміші, сухі зернові каші та продукти на фруктовій основі (фруктові пюре, пюре «Фрукти та злаки», напої), добре зберігаються в дорозі. Ці продукти можна без проблем перевозити в багажнику.

Овочі та продукти, що містять м'ясо, навпаки, чутливі до тривалого впливу температури повітря понад 40°C. Тому на температуру зберігання цих продуктів в дорозі треба звертати особливу увагу. По можливості зберігайте ці продукти в салоні автомобіля. Завдяки вентиляції та кондиціюванню температура повітря в салоні нижча.

Для перевезення в багажнику: перед поїздкою охолодіть баночки в холодильнику і потім спакуйте їх у дорожню сумку-холодильник.

Крім того, баночки необхідно укласти надійно, найкраще цілим лотком, запакованим в поліетиленову плівку. Всі необхідні в дорозі продукти тримайте під рукою в салоні автомобіля.

Перевезення літаком

Дитяче харчування може перевозитися в надійних і жорстких валізах (наприклад, у валізах з твердим корпусом). Баночки необхідно упакувати надійно і про всяк випадок, для збереження вмісту валізи, додатково помістити в поліетиленові пакети.

Рекомендуємо взяти харчування на перші два дні в ручну поклажу. У випадку затримки багажу Ви зможете нагодувати свого малюка.

Зберігання дитячого харчування на місці відпочинку

На місці баночки рекомендується зберігати при температурах нижче 35°C. Перед вживанням обов'язково перевірте заводську герметичність упаковки. Якщо в баночці немає вакууму, то продукт використовувати не можна.

Як визначити втрату вакууму в закритій баночці? Втрати вакууму немає і, отже, баночка в порядку, якщо:

1. Кришка не піддається натисканню – для цього натисніть на середину кришки.  

2. У процесі відкривання баночки лунає клацання.

Ми бажаємо Вам приємної подорожі та гарного відпочинку!

Пошук продуктів прикорму