Меню

Що допомагає при печії?

Що допомагає при печії?
Як боротися із печією?

При печії шлункова кислота потрапляє зі шлунка в стравохід, викликаючи пекучий і навіть колючий біль у грудях. Цей феномен може виникати під час вагітності, але потім повністю зникає.

Тут Ви знайдете цінні поради, що допомагає від печії вагітним, адже вже й без того подразнений шлунок у жодному випадку не можна подразнювати ще більше.

Печія при вагітності: як боротися?

Алкоголь і нікотин – табу при вагітності! Окрім токсичного впливу на стан здоров’я вагітної та малюка, нікотин та етиловий спирт також провокують проблеми з травленням. Додатково до відмови від цих шкідливих факторів, також важливо знати, що з'їсти від печії.

Ідеальне харчування: 5-6 невеликих прийомів їжі на день, останній з яких не повинен бути занадто пізно. Кожна вагітна жінка повинна з’ясувати, яка їжа і які напої найчастіше викликають у неї печію, для того щоб тимчасово виключити такі продукти з раціону. Це може бути, наприклад, солодка, гостра або жирна їжа. Кава також часто викликає печію.

Що з'їсти від печії під час вагітності? Корисними при печії можуть бути продукти, які мають заспокійливу дію на шлунок, такі як йогурт, молоко, варений шпинат, морква та картопля. Перевіреним домашнім засобом від печії є сон зі злегка піднятим корпусом тіла, так щоб шлункова кислота не могла потрапляти назад до стравоходу.