Меню

Умови використання веб-послуг HiPP та HiPP-клубу

Шановний відвідувачу нашого веб-сайту!

На наступній сторінці ви знайдете спеціальні умови по використанню пропозицій і функціональних можливостей нашого сайту. Ми будемо дуже раді, якщо ви скористаєтеся можливістю для контакту з нами і залишитесь з нами на зв'язку. Просимо звернути увагу на наступні правила використання наших пропозицій. Для отримання інформації про безпеку обробки ваших персональних даних ви можете ознайомитися з політикою конфіденційності даних.

1. Загальні умови

Наведені далі умови використання стосуються глобального використання підписки на розсилку новин, HiPP- клубу, конкурсів, всіх контактних форм, а також інтернет-магазину на сайті www.hipp.ua. Ці умови використання можуть бути у будь-який час змінені оператором, групою компаній HiPP. На домашній сторінці користувачам повідомляється остання версія загальних умов користування веб-сайтом, після чого вони мають право заперечення впродовж двох тижнів після повідомлення про зміни у HiPP-клубі. У цьому випадку всі персональні дані користувача, який заперечує проти використання, і всі дані доступу, що належать такому користувачу, будуть автоматично видалені. Крім того, оператор повідомляє користувачам про це право заперечення і про двотижневий строк у випадку змін. Подальші претензії, зокрема претензії щодо відшкодування збитків будь-якого роду, від користувачів не приймаються. При реєстрації і при кожному наступному використанні користувач повністю погоджується з цими Загальними умовами використання в поточній версії.

2. Особливі умови використання для HiPP-клубу

При реєстрації у HiPP-клубі  користувач повинен бути повнолітнім і надати правдиву інформацію, що запитується в реєстраційній формі. Надання інформації забезпечується користувачем. Оскільки юридичного права на реєстрацію не існує, , оператор має право відмовити у реєстрації без зазначення причин. Користувач повинен без додаткового попередження повідомляти про будь-які подальші зміни даних користувача через оновлення свого інтернет-профіля. Кожен користувач може зареєструватися лише одного разу і мати лише один профіль користувача. Оператор не несе відповідальності за шахрайство з використанням персональних даних з боку окремих користувачів чи за будь-яку неточну чи застарілу інформацію.

Порушення умов реєстрації у HiPP-клубі (наприклад, але не обмежуючись, про правдивість наданої інформації) є підставою для анулювання реєстрації у будь-який момент або встановлення обмежень у користуванні сервісами HiPP-клубу. Прийняте рішення про анулювання реєстрації або обмеження у користування сервісами одностороннє та оскарженню не підлягає.

Після підтвердження успішного введення даних користувач має можливість використовувати всі актуальні пропозиції у обраних при реєстрації розділах. Те ж стосується розділів, до яких має доступ лише користувач. Оператор залишає за собою право у будь-який час змінювати, розширювати або скасовувати пропозиції і послуги без попередження.

Користувач встановлює індивідуальний пароль і ім'я користувача, які дають йому доступ до захищених областей.  Він несе особисту відповідальність за ці дані та повинен ретельно стежити за тим, щоб уникнути випадків зловживань. Оператор не несе за це жодної відповідальності. У разі втрати пароля або підозри у його несанкціонованому використанні треба негайно повідомити про це оператору в письмовому вигляді. Користувач несе відповідальність за будь-яке неправомочне використання з боку третьої сторони, якщо він не може довести, що він жодним чином не несе відповідальність за таке використання. У принципі, ім’я користувача може обиратися вільно. Однак воно не повинно порушувати чинного законодавства України. Зокрема, забороняється порушувати права третіх осіб, використовувати неетичні імена або коди у вигляді імен, використовувати імена з екстремістським змістом, навіть якщо оскаржуваний контент не може бути розпізнаний сторонніми учасниками. Забороняється також комерційне використання цих послуг.

Група компаній HiPP регулярно надсилає електронні листи зареєстрованим користувачам відповідно до віку їхніх дітей. Користувач може у будь-який час без зазначення причин відписатися від отримання цих електронних листів (новин, а також регулярних листів за темами вагітності або батьківства).

3. Особливі правила щодо конкурсів

Участь у різноманітних конкурсах можлива лише для дорослих користувачів. Не існує жодних юридичних зобов’язань щодо проведення конкурсів; видача грошових коштів замість призів не передбачена, якщо прямо не вказано іншого. Працівники групи компаній HiPP та їхні родичи не мають права брати участь у конкурсах. Якщо конкурс проводиться спільно з партнером, брати участь у ньому забороняється також працівникам і родичам працівників партнерської компанії. Дані учасників не продаються і не надаються третім особам, а також не використовуються будь-яким іншим чином не за призначенням.

4. Особливі правила щодо фото-конкурсів

Користувач, який розміщує фотографії, заявляє, що він / вона володіє правами на фотографії без обмежень і погоджується з тим, що фотографії з іншою наданою їм інформацією будуть розміщені в мережі на час проведення фотоконкурсу.

Учасник погоджується, що в разі його / її виграшу буде опубліковано перше ім'я та перша буква його/її прізвища або інформація, яку він / вона обрав / обрала; ці дані можуть бути передані третій стороні з метою відправки виграшу. Треті сторони не отримують жодних додаткових даних. Фотографії не повинні бути неетичними і не повинні жодним чином порушувати чинне законодавство. Зокрема, суворо забороняються зображення образливого, екстремістського і непристойного змісту. З боку оператора не існує зобов'язань щодо публікації фотографій. У разі порушень користувач негайно відстороняється від участі і, при необхідності, притягується до кримінальної відповідальності. Права на використання зображень залишаються за користувачем, який їх надав.

Беручи участь у фото-конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує свою добровільну згоду на використання наданої інформації Організатору з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема на безкоштовне використання його імені (псевдоніму), прізвища, ім’я, по-батькові, фотографії (в т.ч. фотографій своїх дітей), інтерв'ю, надісланих Учасником матеріалів або інших матеріалів/інформації про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені, фотографії, фотографії, яка бере участь в фото-конкурсі) в засобах масової інформації (ЗМІ) та мережі інтернет, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, у випадку отримання Подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень, коментарів (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та/або будь-якою третьою особою.

Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (із змінами та доповненнями) (а також згоду включення його номера телефону, електронної адреси, псевдоніма або прізвища, ім’я, по-батькові до системи розсилки інформації про нові рекламні акції Замовника Акції, які будуть, або можуть, проводитися в майбутньому Організатором) і Учасники, як суб'єкти персональних даних, надають свою добровільну згоду Виконавцю і дозвіл на вчинення всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з їх реєстрацією як Учасників фото-конкурсів за цими Правилами, останні письмово повідомлені про їхні права визначені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та особи, яким передаються такі персональні дані Учасників на відповідній сторінці www.hipp.ua. Організатор є володільцем персональних даних учасників в розумінні Закону України «Про захист персональних даних». Учасник може відкликати свою згоду на використання персональних даних виключно письмовим зверненням на адресу Організатора. У разі відкликання згоди на використання персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі в фото-конкурсах.