Меню

Перша допомога малюкові у відпустці

На прогулянку тільки гарно захищеними

Якщо їдете в іншу країну, подбайте перед відпусткою про медичний страховий поліс для всієї родини. Візит до лікаря за кордоном може виявитися задоволенням не з дешевих. Не забудьте взяти з собою календар щеплень малюка.

Небезпека сонячного опіку

Сонячний опік – це не тільки неприємні та хворобливі відчуття для малюка, але і підвищений ризик розвитку раку шкіри.  

Шкіра нічого не забуває – це факт!

Ризик розвитку раку шкіри збільшується внаслідок повторюваних сонячних опіків, особливо в дитинстві та ранній юності, і посилюється частим УФ-випромінюванням. Одна з причин полягає в тому, що у новонароджених і маленьких дітей ще недостатньо розвинені механізми відновлення шкіри після сонячних ушкоджень.

Однак пошкодження шкіри настає задовго до сонячного опіку – ризик таких довгострокових ушкоджень шкіри, як рак, зростає ще до почервоніння шкіри.

Відповідальний підхід до перебування на сонці допоможе Вам запобігти ризику сонячного опіку.

Якщо справа все ж таки дійшла до сонячного опіку:

При легких опіках допоможуть примочки з прохолодною водою, розбавленою чорним чаєм або пахтою. Охолоджуючі лосьйони або креми теж принесуть полегшення. У жодному разі не використовуйте жирні креми або креми на масляній основі! У важких випадках (особливо при таких додаткових симптомах, як блювання, озноб і висока температура), покажіть дитину лікарю.

Укуси комах

Покладіть кружечки цибулини на постраждалі ділянки шкіри або охолодіть їх водою, водою з льодом або протиалергійним гелем. При укусі в порожнині рота і гортані дайте дитині посмоктати шматочки льоду та негайно зверніться до лікаря.

Закрепи

Часто допомагають сливове, персикове, абрикосове пюре або соки, які пом'якшують випорожнення. Якщо ж проблеми із випорожненням затягуються, зверніться до лікаря. Подбайте про те, щоб Ваш малюк отримував достатню кількість рідини.

Дорожня аптечка

У Вас має бути з собою наступне:

  • градусник і жарознижуючі свічки;
  • розчин електроліту на випадок проносу (наприклад, HiPP ORS 200);
  • перев'язувальний матеріал, пластир, пінцет;
  • засіб для дезінфекції ран, гель/мазь при укусах комах і сонячних опіках;
  • всі медикаменти, які необхідні Вашій дитині, повинні бути у Вашій ручній поклажі!

Пошук продуктів прикорму