Меню

Органічна якість HiPP

Органічне - найкраще для Вашої дитини

Немовлята потребують здорового харчування, яке має чудовий смак і не містить небажаних інгредієнтів. Обираючи HiPP, батьки можуть покладатися на асортимент продукції, розроблений відповідно до наукових принципів харчування, склад продукції, який точно відповідає віку дитини, і найсуворіші перевірки якості.

Ось чому ми приділяємо так багато уваги сировині та інгредієнтам, які використовуємо: ґрунт ретельно відбирається, насіння не обробляється, а всі наші фрукти та овочі мають достатньо часу для дозрівання та розкриття аромату. З такою ж дбайливістю ми виробляємо і органічне м’ясо, яке використовується для меню HiPP.

260 перевірок гарантують безпеку

Ще більш суворі, точні та надійні: батьки можуть повністю довіряти органічному знаку HiPP. Кожна баночка дитячого харчування проходить до 260 перевірок безпеки (включаючи перевірки незалежних випробувальних інститутів), щоб забезпечити безпеку. При цьому HiPP виходить далеко за рамки законодавчих вимог та міжнародних правил щодо органічного землеробства. Це стосується всього, від зернових культур до гороху, від молока до яблук. Наші експерти з HiPP дуже тісно співпрацюють з фермами органічних господарств, де виробляються наші інгредієнти; починаючи з вибору ґрунту та насіння, а також під час вирощування та збору врожаю до самої поставки продукції: лише коли лабораторні тести доводять, що товар ідеальний, сировина допускається до переробки. Результатом усіх цих зусиль є високоякісне органічне дитяче харчування, яке пройшло найсуворіші перевірки. «Я ручаюся за це своїм ім'ям», гарантує Стефан Хіпп за допомогою знаку органічної якості HiPP Organic; завдяки постійному контролю якості HiPP гарантує, що батьки можуть повністю покластися на його обіцянку.