Меню

Як боротися з коліками у малюка?

Якщо дитина на грудному вигодовуванні, то мамі варто приділяти увагу раціону свого харчування та обмежити вживання продуктів, що викликають підвищене газоутворення: чорний хліб, білокачанну капусту, свіжу випічку, солодке, багато жирної їжі тощо. Також доцільно виключити з раціону велику кількість молочних продуктів, особливо цільного молока.

Перед годуванням вкладайте дитину на животик. Стежте, щоб під час годування вона не заковтувала повітря, а після кожного годування тримайте її вертикально до моменту відходження повітря.

Робіть масаж животика в напрямку руху годинникової стрілки і теплою рукою. Більше про масаж за посиланням 

як боротися з коліками

Не перегодовуйте свого малюка! Перегодовування змушує шлунково-кишковий тракт дитини працювати з навантаженням і реагувати порушеннями травлення.

Можна дати дитині один з лікарських препаратів, що знижують спазми та газоутворення, але більшість подібних препаратів не впливає на причину кольок, а тільки зменшує прояви.

При змішаному або штучному вигодовуванні доцільно призначити дитині спеціальну суміш, яка допомагає налагодити травлення та впливає саме на причини, які викликають порушення травлення.

Якщо Ви втрачаєте терпець у боротьбі з коліками, слід пам'ятати: коліки – це фізіологічний стан, він скоро мине, але допомогти дитині можна і потрібно!

Суміш HiPP Comfort 

Купити

Переваги молочної суміші HiPP Comfort:

  • Знижений вміст лактози – зменшення метеоризму, кольок та пов’язаних з ними крику та плачу.
  • Глибоко розщеплений білок - легше засвоюється та не викликає алергії, тому суміш підходить для діток, які в тому числі мають схильність до алергії.
  • Спеціальний жир бета-пальмітат пом’якшує випорожнення та легше засвоюється.
  • Комбінація пробіотиків та пребіотиків за зразком грудного молока, ефективність яких доведена => здоровий кишечник - здорове травлення та хороший імунітет.