Меню

Задоволені працівники створюють гарне майбутнє

У корпоративній культурі HiPP ми надаємо великого значення надійному та оптимальному робочому середовищу для наших співробітників. Наші соціальні стандарти значно перевищують стандарти, які застосовуються в цій галузі та передбачені законодавством. Ми активно проповідуємо соціальну та екологічну відповідальність.

У нас хороший робочий клімат

Хартія етики HiPP формує нашу єдність. Співробітники регулярно оцінюють начальство. Разом ми отримуємо прибуток від низького рівня лікарняних та дуже хорошого корпоративного соціального забезпечення. Управління знаннями та внутрішня схема пропозицій належать до корпоративної культури, як і журнал для співробітників "HiPP Intern".

Ми – компанія з сімейними цінностями

Завдяки гнучкому робочому часу ми даємо можливість своїм співробітникам поєднувати сім’ю та професійну діяльність. Наразі у Пфаффенгофені близько 200 батьків працюють на умовах неповного робочого дня, і майже всі вони мають свою індивідуальну модель роботи. 75% з них – матері з дітьми.

Ми серйозно ставимось до охорони праці та безпеки

Корпоративне пенсійне забезпечення, високі стандарти безпеки на роботі та охорони здоров'я, дні активного здоров'я. Ми сприяємо благополуччю наших співробітників, пропонуючи заняття фітнесом та спортом. У корпоративних закладах харчування пропонуються органічні страви, регіональні продукти та управління алергенами – як ще один приклад нашої діяльності.

Ми пропонуємо підвищення кваліфікації

Усі співробітники відвідують регулярні, систематичні курси та користуються нашими широкими пропозиціями щодо підвищення кваліфікації та навчання.

Ми підтримуємо молодь

Протягом багатьох років у нас є постійна кількість місць для стажування, за допомогою яких ми гарантуємо майбутнє нашої сімейної компанії та даємо змогу молодим людям розпочати професійну діяльність. Молоді фахівці мають можливість здобути подвійну освіту. Учні-стажери вивчаються нашу діяльність в сфері соціальної та екологічної відповідальності у межах добровільних екологічних засад (дні посадки дерев, створення ставків та шпаківень для птахів тощо).

Ми -  міжнародна компанія

У HiPP працюють співробітники 20 різних національностей. Ми особливо пишаємось цим культурним різноманіттям. Це збагачує корпоративну культуру та зміцнює наші успішні результати у глобальному середовищі.

Ми серйозно ставимося до соціальної відповідальності

Соціальна відповідальність включає в себе ширший погляд і солідарність з сім'ями, які потребують допомоги. Регулярними пожертвами продуктів ми допомагаємо там, де наша допомога найбільше потрібна. Крім того, ми тісно співпрацюємо з університетами, науковими установами та іншими партнерами.