Меню

Яке підгодовування потрібне моїй дитині, і коли мені треба починати підгодовування?

коли можна підгодовувати немовля

У перші чотири-шість місяців абсолютно достатньо материнського молока та/або молочних сумішей HiPP  Combiotiс 1, щоб забезпечити Вашого малюка всіма поживними речовинами. Вік 5-6 місяців – найсприятливіший період для ведення прикорму.

Порадьтеся з цього приводу з Вашим педіатром. Встановлено, що пізніше введення прикорму не означає кращого захисту дитини від алергії.

Для профілактики алергії при виборі прикорму сьогодні не існує жодних обмежень. Однак таким малюкам, як правило, не вводяться соки та фруктові пюре як перший прикорм. І завжди слід пам'ятати, що прикорм в раціон харчування дитини, схильної до алергії, потрібно вводити поступово, кожен продукт – протягом 5-7 днів. Для цього особливо підходять продукти HiPP із позначкою «А», що означає  «низькоалергенний продукт». За допомогою таких продуктів з однокомпонентним складом Ви можете поступово розширювати раціон харчування Вашого малюка.  HiPP спеціально розробив продукти, які складаються з небагатьох, спеціально підібраних основних харчових продуктів, що доповнюють один одного. При цьому використовуються тільки ті інгредієнти, які за своєю природою рідко викликають алергійну реакцію.

Введення нових продуктів

Почніть із введення в раціон харчування малюка продуктів з простим складом (маркування – літера «А» зеленого кольору), що містять обмежену кількість інгредієнтів, таких як  безмолочна органічна каша  HiPP «Кукурудзяна», без додавання солі і цукру і розширюйте раціон харчування Вашої дитини поетапно. Завдяки поступовому, протягом 5-7 днів, введенню нових інгредієнтів, Ви зможете встановити, які продукти він добре переносить.

Подальшу інформацію про введення прикорму дитячого харчування Ви знайдете тут.

Пошук продуктів прикорму