Меню

Правильний запас поживних речовин для малюка

HiPP JUNIOR COMBIOTIC®4 розроблений спеціально для задоволення особливих харчових потреб малюків, що дозволяє легко покращити раціон харчування дитини. Згідно з останніми дослідженнями, більше половини німецьких дітей страждають від дефіциту вітаміну D. Рівень вітаміну D та частка дітей з дефіцитом вітаміну D залежать від періоду року. Нещодавно опубліковане дослідження виявило, що достатнього рівня вітаміну D (≥20 ng / ml) було досягнуто лише влітку, і що діти не отримували достатню кількість вітаміну D протягом решти року.

Джерело: Kunz et al., European Journal of Nutrition, 2018

Зниження рівня вітаміну D після літа пов’язане з недостатньою кількістю сонячного світла. До 90% вітаміну D виробляється шкірою людини, і лише 5-10% засвоюється з їжею. В країнах, таких як Німеччина, де сонячного світла недостатньо впродовж півроку, організм людини не може виробляти достатню кількість вітаміну D самостійно.

Джерело: Hower et al., European Journal of Pediatrics, 2013

У 2013 році ослідження «Hower et al.» виявило, що у зимовий період можна запобігти падінню рівня вітаміну D у малюків за допомогою суміші  HiPP JUNIOR COMBIOTIC®4. Таких результатів не можна досягнути за допомогою суміші лише з коров’ячого молока, адже вона має низький вміст жиру та вітаміну D.