Меню

Для чого потрібен пробіотик грудного молока в суміші HiPP Сombiotic?

пробіотик для чого

Пробіотики — це живі мікроорганізми, які впливають на здоров'я людини, особливо на систему травлення. Вони покращують бактеріальний баланс у кишківнику та підтримують імунітет. Особливо важливі пробіотики для новонароджених, оскільки мікрофлора тільки починає формуватися. Пробіотики містяться в грудному молоці, а також їх додають у молочні суміші для штучного вигодовування.

Розгляд пробіотика грудного молока в суміші НіРР Combiotic

Одним із головних компонентів суміші НіРР Combiotic є пробіотик лактобактерія L. fermentum. Це корисна бактерія, яка живе в організмі людини. У результаті свого метаболізму Lactobacillus fermentum утворює побічні продукти, що мають протизапальні властивості. Пробіотики у суміші стимулюють імунну систему, щоб та виробляла клітини, багаті на антитіла і цитокіни. Lactobacillus fermentum виробляє антиоксиданти, що допомагають боротися з інфекціями, знижує кількість інфекцій дихальних шляхів і кишківника в немовлят, виробляє антимікробні речовини. Пробіотики в грудному молоці з’являються природним шляхом.

Що таке пробіотики грудного молока в суміші НіРР Combiotic

Пробіотики при грудному вигодовуванні виробляються природно. В суміші НіРР Combiotic корисні мікроорганізми додаються для допомоги у розвитку здорової мікрофлори у кишківнику малюка. Вони поліпшують травлення та підтримують імунну систему та, як і пробіотики у грудному молоці, сприяють кращому здоров'ю дітей.
Завдяки пробіотикам в суміші НіРР Сombiotic краще засвоюється.

Склад НіРР Сombiotic

НіРР Сombiotic

У суміші НіРР пробіотик міститься усе необхідне для здоров’я та розвитку дитини. В основі молочних сумішей — офіційно сертифіковане свіже органічне  молоко. Воно відрізняється від звичайного тим, що корови випасаються на відкритих пасовищах та харчуються лише натуральним кормом. При такому способі годування корів у  складі молока немає ГМО та інших шкідливих речовин.
Також до складу суміші НіРР входять:

 • оптимальна кількість білків, жирів та вуглеводів, що необхідні для повноцінного харчування дитини;
 • пробіотики, про які ми вже згадували вище;
 • пребіотики — харчові компоненти, що підтримують розмноження пробіотиків та розвиток власної мікрофлори кишечника дитини;
 • нуклеотиди — будівельні блоки нуклеїнових кислот, що підтримують здоровий розвиток та функціонування організму;
 • вітаміни С,D, E, K та вітаміни групи B;
 • залізо, кальцій, магній, цинк та інші мінерали для забезпечення гармонійного розвитку дитини;
 • суміш незамінних жирних кислот Омега-3 и Омега-6, які необхідні для розвитку мозку та зору дитини.

У складі суміші НіРР з пробіотиком немає глютену, цукру, емульгаторів, консервантів, ароматизаторів та барвників.

Грудне молоко як основний елемент

для чого потрібен пробіотик

Грудне молоко — це найкраще харчування для малюків. У ньому містяться усі необхідні компоненти для росту і розвитку дитини — білки, жири та вуглеводи, вітаміни, мінерали. Проте у матусь не завжди є змога годувати грудьми. Тому їх цікавить відповідь на запитання: яка суміш схожа на грудне молоко?
НіРР створює суміші для штучного харчування, взявши за основу склад материнського молока. Тому НіРР з пробіотиком може замінити грудне вигодовування, наскільки це взагалі можливо.

Як вибрати суміш з пробіотиками грудного молока

Щоб обрати суміш з пробіотиками для свого малюка, звертайте увагу на такі рекомендації:

 1. Перевірте, чи вказано на упаковці, що є пробіотики в суміші. Може бути напис «пробіотик» або конкретні назви бактерій, наприклад, L. Fermentum.
 2. Зверніть увагу на склад. Окрім пробіотиків, у суміші замість грудного молока повинні бути білки, жири, вуглеводи, вітаміни та мінерали. У складі не має бути штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
 3. Підбирайте суміш згідно з віком. Є декілька видів: HiPP Combiotic 1 — від народження до 6 місяців, HiPP Combiotic 2 — від 6 до 12 місяців та HiPP Combiotic 3 — після 12 місяців. Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій виробника і переходьте на нову суміш, коли дитина підросте.
 4. Вибирайте суміш, яка враховує можливі особливості або потреби вашого малюка, наприклад, алергію чи чутливість до деяких інгредієнтів.
 5. Перегляньте відгуки від інших батьків, які вже використовували ту чи іншу суміш.
 6. Вибирайте відомі та надійні бренди сумішей з пробіотиками для немовлят, які дотримуються високих стандартів якості та безпеки продуктів для дітей. HiPP — це завжди висока якість, підтверджена сертифікатами.
 7. При введенні нової суміші стежте за реакцією малюка. Якщо виникає будь-яка непереносимість або алергічна реакція, слід звернутися до педіатра для підбору іншої суміші.

Пам'ятайте, що введення будь-якої нової суміші чи продукту для вашого малюка важливо здійснювати під наглядом лікаря.
Суміш з пробіотиками — це гарний вибір для мам, які не можуть годувати грудьми. Вибирайте дитяче харчування HiPP з якісним складом для здоров’я та розвитку вашого малюка.
 

Поширені питання:

Що означає суміш з пробіотиками?
Суміш з пробіотиками для немовлят містить корисні мікроорганізми, які сприяють здоров'ю кишківника, оптимальному травленню та загальному здоров’ю малюка. Пробіотики також покращують імунітет.

Чому може знадобитися використання суміші з пробіотиками грудного молока?
Використання суміші з пробіотиками грудного молока корисне у будь-яких випадках,проте особливо важливо використовувати таке харчування, якщо у дитини є проблеми з травленням або поганий імунітет.

Як визначити, чи потребує немовля суміші з пробіотиками?
Суміші, які містять пробіотики за зразком грудного молока, корисні всім дітям на штучному вигодовуванні, оскільки кількість пробіотиків там не є лікувальною, але достатньою для формування здорової мікрофлори кишківника.  Також потреба немовляти в суміші з пробіотиками зазвичай виникає, якщо у малюка є проблеми з травленням — зригування, коліки, закреп або діарея. Визначити потребу у тій чи іншій суміші може педіатр.

Чи може суміш з пробіотиками замінити грудне вигодовування?
Суміш з пробіотиками може бути альтернативою грудному вигодовуванню у випадках, коли грудне вигодовування неможливе або обмежене. Проте важливо розуміти, що грудне вигодовування має більше переваг для здоров'я малюка.