Меню

Чому Вашій дитині потрібно в 7 разів більше вітаміну D, ніж дорослому?

Перший день народження Вашої дитини - важлива подія в її розвитку. Ваш малюк починає активно досліджувати навколишній світ. Але навіть, якщо у Вашого малюка гарний апетит, він все одно залишається малюком, а не маленьким дорослим. Ось чому дієта, що відповідає віку, дуже важлива до досягнення дитиною початкового шкільного віку. Для здорового формування кісток Ваш малюк потребує в 7 разів більше вітаміну D, ніж Ви.

Джерело: EFSA; чоловіки 80 кг, хлопчики 12 кг

Кальцій та вітамін D дуже важливі для сильних кісток

Кальцій - важливий будівельний елемент для кісток. Вітамін D необхідний для нормального розвитку кісток і зубів, і для зміцнення імунної системи, яка ще не повністю розвинена до третього року життя дитини. Крім вітаміну D, вітамін А і С також допомагають підтримувати імунну систему.

Незважаючи на те, що наш організм може самостійно виробляти вітамін D, потрапляння сонячного світла на шкіру  - це один із способів підвищення рівня вітаміну D. Однак, це не завжди можливо, особливо, в зимові місяці, тому важливі інші джерела вітаміну D. Є лише кілька продуктів, які можуть забезпечити наш організм достатньою кількістю цього необхідного вітаміну. Теоретично, без впливу сонячних променів дітям доведеться з'їдати 10-12 яєць, 1 кг шампіньйонів, 1,5 кг сиру та понад 125 г лосося.

* на кг маси тіла

Що допомагає в розвитку міцних кісток?

Їсти та пити продукти, що містять вітамін D та кальцій: наприклад шпинат або броколі для насичення кальцієм або жирну рибу для вітаміну D.

Вправи та розвиток м’язів: напр. завдяки дитячій  гімнастиці. Окрім правильного харчування, фізичні вправи та сила м’язів також є важливими складовими для розвитку здорових кісток.

Гра надворі: напр. ігри на свіжому повітрі, такі як наздоганялки або ігри з м’ячом. Гра надворі на сонці та свіжому повітрі - це не просто розвага для маленьких; вона також сприяє розвитку здорових кісток. Щоразу, коли Ваша дитина грає на вулиці, переконайтеся в тому, що захистили її шкіру від сонця.

Нещодавнє дослідження також продемонструвало вплив різних сезонів року. Воно показало, що достатній рівень вітаміну D у дітей був досягнутий лише влітку, оскільки понад 90% цього вітаміну виробляється через шкіру і лише 5-10% засвоюється з їжею.

Однак, HiPP JUNIOR COMBIOTIC®4 може виправити це. Під час дослідження, яке провели у 2013 р. «Hower et al.», з'ясувалося, що падіння рівня вітаміну D у малюків у зимовий час можна запобігти за допомогою HiPP JUNIOR COMBIOTIC® 4. Більше того, можливо було навіть підвищити рівень вітаміну D.