Меню

Особливості використання харчування в баночках

Приготування харчування в баночках:

  • Візьміть необхідну кількість їжі з баночки, розігрійте цю порцію на водяній бані або в мікрохвильовій пічці.

  • Після розігріву ретельно перемішайте вміст баночки, склянки або чашечки ложкою (не використовуйте металеву ложку) і уважно перевірте температуру.
  • Не використовуйте вдруге розігріті залишки харчування.
  • Нерозігріті залишки зберігайте в холодильнику в закритому посуді та використайте їх протягом 2-3-х днів відповідно до рекомендацій на етикетці.

Перевіряйте герметичність скляної упаковки

дитяче харчування в баночках
Слідкуйте за збереженням скляної упаковки

Перш ніж баночки покинуть виробництво, перевіряється герметичність їх упаковки. Таким чином, тільки правильно закриті продукти потрапляють у продаж. Завжди перевіряйте герметичність упаковки при покупці і безпосередньо перед відкриванням.

Щодо баночок, то Вам допоможе так званий «тест кришки»: середина кришечки повинна бути ввігнута всередину і не повинна прогинатися при натисканні. Баночку з роздутою кришкою з міркувань безпеки використовувати не можна.

Крім того, при першому відкриванні повинно пролунати чітке клацання.

Введення низькоалергенного харчування як прикорму

Для введення низькоалергенного дитячого харчування як прикорму з асортименту HiPP Ви можете орієнтуватися на спеціальний символ, зазначений на етикетці. Цими продуктами Ви можете поступово розширювати раціон харчування Вашої дитини.

Порада: за допомогою м'ясних пюре HiPP Ви можете складати індивідуальні комплексні меню. Для цього просто змішайте овочеве пюре HiPP на вибір з половиною баночки м'ясного. У наших продуктах ми використовуємо тільки високоякісне органічне м'ясо тварин, які утримуються відповідно до особливостей породи, їх походження ретельно документується.

Дізнайтесь, як перевірити герметичність баночки пюре:


Пошук продуктів прикорму