Меню

Особливості використання харчування в баночках

Приготування харчування в баночках:

  • Візьміть необхідну кількість їжі з баночки, розігрійте цю порцію на водяній бані або в мікрохвильовій пічці.

  • Після розігріву ретельно перемішайте вміст баночки, склянки або чашечки ложкою (не використовуйте металеву ложку) і уважно перевірте температуру.
  • Не використовуйте вдруге розігріті залишки харчування.
  • Нерозігріті залишки зберігайте в холодильнику в закритому посуді та використайте їх протягом 2-3-х днів відповідно до рекомендацій на етикетці.

Перевіряйте герметичність скляної упаковки

Слідкуйте за збереженням скляної упаковки

Перш ніж баночки покинуть виробництво, перевіряється герметичність їх упаковки. Таким чином, тільки правильно закриті продукти потрапляють у продаж. Завжди перевіряйте герметичність упаковки при покупці і безпосередньо перед відкриванням.

Щодо баночок, то Вам допоможе так званий «тест кришки»: середина кришечки повинна бути ввігнута всередину і не повинна прогинатися при натисканні. Баночку з роздутою кришкою з міркувань безпеки використовувати не можна.

Крім того, при першому відкриванні повинно пролунати чітке клацання.

Введення низькоалергенного харчування як прикорму

Для введення низькоалергенного дитячого харчування як прикорму з асортименту HiPP Ви можете орієнтуватися на спеціальний символ, зазначений на етикетці. Цими продуктами Ви можете поступово розширювати раціон харчування Вашої дитини.

Порада: за допомогою м'ясних пюре HiPP Ви можете складати індивідуальні комплексні меню. Для цього просто змішайте овочеве пюре HiPP на вибір з половиною баночки м'ясного. У наших продуктах ми використовуємо тільки високоякісне органічне м'ясо тварин, які утримуються відповідно до особливостей породи, їх походження ретельно документується.

Дізнайтесь, як перевірити герметичність баночки пюре:


Пошук продуктів прикорму