Меню

Порадник покупця HiPP в країнах Європейського Союзу

На що звертати увагу при купівлі продуктів HiPP в ЄС

Поїздки у відпустку, нове місце роботи або, на жаль, вимушене переміщення у країни ЄС– батьки з немовлятами та маленькими дітьми можуть перебувати  по всій Європі.  Щоб ви могли орієнтуватися в нашому міжнародному асортименті HiPP, ми зібрали для вас важливу інформацію про продукти HiPP у країнах ЄС у нашому пораднику для покупця.
Батьки можуть покластися на HiPP: наша продукція HiPP завжди та скрізь відповідає нашим суворим вимогам до якості та безпеки. Ми обіцяємо це!

На що слід звернути увагу при використанні продукції HiPP з іншої країни ЄС?

Фруктове пюре Персики HiPP з 4х місяців з цифровим маркуванням окремих елементів етикетки

На упаковці всіх продуктів HiPP ви знайдете таку чітку інформацію:

1. Назву продукту
2. Вік введення продукту
3. Зображення основних інгредієнтів (для всіх продуктів прикорму)
4. Інформацію про особливі властивості продукту(може бути на зворотній стороні етикетки)

Упаковка молочної суміші  HiPP Combiotic 3  з цифровим маркуванням окремих елементів упаковки

Якщо пункти з 1 по 4 відповідають інформації, яку ви знаєте з продукту, до якого ви звикли вдома, то склад продукту HiPP такий самий.
5. Якщо є відхилення в пунктах 1-4, бажано переглянути список інгредієнтів. Будь ласка, переконайтеся, що продукт підходить для вашої дитини.

6. Якщо у вас є питання про наші продукти HiPP, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на упаковці.

  • Зразок етикетки баночки  HiPP з цифровим маркуванням складу продукту
  • Контактні дані на етикетці баночки  HiPP

Баночка, стаканчик чи пауч — чи можна порівняти рецептури?

Різні типи упаковки, такі як банки, стаканчики або паучі, повинні відповідати різним технічним вимогам щодо виробництва та наповнення. Для цього можуть знадобитися змінені рецептури.

Якщо улюблений продукт вашої дитини доступний тільки в іншій формі упаковки в країні ЄС, зверніть увагу на список інгредієнтів.

Якщо у вас є питання про наші продукти HiPP, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на етикетці.

Невеликі відмінності у списку інгредієнтів, хоча продукт HiPP виглядає однаково – чому так?

В принципі, ЄС законодавчо регулює, як повинні вказуватись інгредієнти продукту на упаковці.

Окремі країни ЄС дещо інакше інтерпретували ці правила для себе. Ми повинні дотримуватися цієї вимоги, якщо ми пропонуємо продукт з однаковою рецептурою в різних країнах.

Які можуть бути відмінності в списку інгредієнтів?

Різний відсоток інгредієнтів

Відповідно до законодавства ЄС, частка певних інгредієнтів має бути зазначена у відсотках. Це відноситься до інгредієнтів, виділених позначенням продукту, назвою продукту або зображенням продукту на упаковці.

У деяких країнах до цього правила ставляться по-різному. У деяких країнах, наприклад, все, що показано на малюнку, має бути вказано кількісно, ​​тоді як інші країни хочуть, щоб на етикетці були лише кілька інгредієнтів, які вони вважають дійсно важливими.
Ці відмінності у списках інгредієнтів ніяк не впливають на якість продукту, оскільки склад ідентичний.

Різні назви інгредієнтів

Існує ще одна відмінність у найменуванні вітамінів та мінералів, обумовлена національним законодавством. Окремі країни вимагають тут технічного позначення, інші орієнтуються на загальновживане значення. Наприклад, знайомий усім термін «вітамін С» використовується в багатьох місцях, але в деяких країнах замість нього необхідно вказувати «аскорбінову кислоту», яку не кожен споживач знає як синонім вітаміну С.

Зміст інгредієнтів у списку інгредієнтів

У деяких країнах важливий список інгредієнтів. Вони вимагають, щоб інгредієнти були згруповані у дужках, наприклад, вітаміни (вітамін А, ніацин, вітамін Е, ...). Інші країни цінують форму надання інформації, в якій не утворюються групи, а всі інгредієнти перераховані в порядку зменшення, наприклад, вітамін А, ..., ніацин, ...,.

HiPP завжди в курсі подій

Продукція HiPP регулярно перевіряється та за потреби переглядається.

Причини цього:
• нові знання в галузі харчування
• нові законодавчі вимоги
• зміна уподобань споживачів

Якщо продукти, змінені таким чином, виводяться на ринок, нові та попередні версії, звичайно, можуть бути тимчасово знайдені на ринку ЄС паралельно.

Якщо у вас є питання про зміни продукту, будь ласка, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на етикетці.

Що потрібно знати, купуючи продукти прикорму HiPP у ЄС?

В основному, в країнах ЄС, де HiPP представлений на ринку, ви знайдете таке ж різноманіття продуктів, як і вдома. Звичайно, враховуються національні рекомендації чи звички щодо харчування, тому в окремих випадках можливі відхилення.

Різні вікові рекомендації для одного і того ж продукту

Купуючи в інших європейських країнах, зверніть увагу, що ваш звичайний продукт може бути позначений іншим віком прикорму відповідно до рекомендацій щодо харчування. Перегляд списку інгредієнтів покаже вам, чи відповідає продукт тому, який ви знаєте з дому.

Якщо у вас є питання про наші продукти HiPP, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на етикетці.

Один і той самий продукт у різних упаковках

HiPP пропонує продукти для прикорму в банках з різним розміром порцій, оскільки звички харчування у різних країнах різняться. У той час як у деяких країнах після основного прийому їжі традиційно їдять десерт, в інших країнах існує лише ситне меню в обідній час без десерту.

Цінна рослинна олія у баночках меню HiPP (м'ясо-овочеві, рибо-овочеві пюре)

Щоб усі маленькі діти були забезпечені достатньою кількістю ненасичених жирних кислот, абсолютна кількість рослинної олії, що додається, однакова у всіх меню – чи то в баночку 190 г або 220 г. З математичної точки зору це призводить до різних відсотків. При цьому якість продукції залишається незмінною.

Що потрібно знати, купуючи молочну суміш HiPP в ЄС?

Особливо коли йдеться про молочні суміші, у Європі існують дуже різні рекомендації щодо годування та звичок у харчуванні. Якщо ви купуєте продукти харчування за межами своєї країни, радимо уважно вивчити інформацію на упаковці, оскільки рекомендації щодо приготування та дозування можуть різнитися в залежності від країни.

Якщо у вас є питання про наші продукти HiPP, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на етикетці.

Загалом, наступне стосується всіх молочних сумішей HiPP:

Усі молочні суміші HiPP адаптовані до особливих харчових потреб немовлят. Тому ваша дитина отримує саме те, що їй потрібне для її розвитку. Вже понад 50 років ми вкладаємо всю нашу турботу та досвід у виробництво кращого дитячого молочного харчування – у всьому світі з єдиними високими стандартами якості та додатковими вимогами до якості HiPP.

Таким чином, усі продукти HiPP однаково безпечні в будь-якій країні і для кожної дитини та повністю відповідають усім вимогам до харчування здорових дітей грудного та раннього віку.

Pre, 1, 2, 3, 4, дитяче молочко чи юніор – що це таке?

Молочні суміші позначаються залежно від країни рівнями Pre, 1, 2, 3, 4, дитяче молочко або юніор. Ви знайдете це маркування на лицьовій стороні упаковки всіх молочних сумішей HiPP.

Зверніть увагу, що позначення ступеня від країни до країни може бути вказано різному віку введення, який там запроваджено та використовується.

Рівні 1 та Pre вважаються початковими сумішами. Ці суміші можна давати від народження.

Для сумішей ступенів 2, 3, 4, дитяче молочко або юніор ми надаємо інформацію про рекомендований вік введення на лицьовій стороні упаковки.

Рекомендації щодо приготування впливають на склад HiPP COMBIOTIK®

Суміші HiPP COMBIOTIK® містять ретельно відібрані інгредієнти та унікальну комбінацію цінних складових за зразком природи. Одним з таких спеціальних компонентів є натуральні молочнокислі культури, які спочатку були виділені з грудного молока.

У деяких країнах ЄС для приготування дитячої суміші потрібна температура води 70 °C. У цих країнах HiPP не додає молочнокислу культуру, тому що вона буде інактивована, якщо температура приготування буде надто високою.

Суміші HiPP, що містять молочнокислі культури, відзначені відповідною позначкою на лицьовій стороні упаковки. Інформацію також можна знайти у списку інгредієнтів.

Якщо у вас є питання про наші продукти HiPP, зв'яжіться із службою консультацій HiPP для батьків у вашій країні перебування. Контактні дані вказані на етикетці.

Пошук продуктів прикорму