Меню

Знак органічної якості HiPP ORGANIC

Гарантія органічної якості HiPP ORGANIC – це ширше поняття, ніж знак органічної якості Євросоюзу – EU ORGANIC.

Знак органічної якості HiPP ORGANIC – суворіший, ніж закон

Знак органічної якості Європейського міністерства споживчого ринку EU ORGANIC орієнтується на прописані законом вимоги до органічних продуктів. Тільки при дотриманні цих вимог може використовуватися знак EU ORGANIC. Для нас дотримання цих вимог –  само собою зрозуміле явище. Якість HiPP ORGANIC виходить за рамки загальних вимог законодавства для органічних продуктів.

Які переваги має якість HiPP ORGANIC?

HiPP застосовує тільки органічну сировину, вирощену відповідно до вимог Європейського органічного законодавства. Більше того, знаючи, що  наявність знака органічної якості Євросоюзу EU ORGANIC не гарантує повної  відсутності шкідливих речовин, ми додатково проводимо  найсуворішу перевірку всіх продуктів.

Відразу після доставки проводяться перші перевірки на наявність шкідливих речовин, і якщо є претензії – товар не приймається. Щоб у підсумку досягти мети і переробляти тільки сировину, практично вільну від шкідливих речовин, ми тестуємо продукцію на наявність понад 800 заборонених залишкових речовин. При цьому власна лабораторія пестицидного аналізу HiPP у Пфаффенхофені вже багато років належить до провідних лабораторій Європи.

До баночок потрапляють лише інгредієнти, що пройшли через нашу багаторівневу систему контролю якості. І тільки після цього баночка «отримує» знак органічної якості HiPP ORGANIC.

Що гарантує знак органічної якості EU ORGANIC відповідно до вимог Європейського органічного законодавства?

Європейське органічне законодавство містить чіткі приписи щодо вирощування і виробництва органічних продуктів. Знак органічної якості EU ORGANIC гарантує, що продукти, позначені таким знаком, вирощені в господарстві, яке:

  • використовує профілактичні заходи для захисту рослин;
  • використовує тільки неопрацьований посівний матеріал;
  • відмовилося від використання мінеральних азотних добрив;
  • утримує худобу відповідно до особливостей виду та породи.

Знак органічної якості EU Organic законодавства ЄС

Часто помилково вважають, що знак органічної якості одночасно є гарантією відсутності шкідливих речовин. Однак це не так. Знак органічної якості EU Organic не свідчить про те, що даний сільськогосподарський продукт, вирощений відповідно до правил Європейського органічного законодавства, дійсно не містить шкідливих речовин.

Таким чином, приписи законодавства ЄС регулюють лише ті фактори в процесі виробництва, які перебувають під безпосереднім контролем виробника. Поза контролем залишаються ті забруднення, які в процесі виробництва завдають шкоди сировині непомітно для виробника. Це може відбутися, наприклад, через забруднення ґрунтових вод, високу концентрацію шкідливих речовин у повітрі (близькість до аеропортів, повітряних коридорів, промислових зон і пожвавлених транспортних магістралей) або забруднений корм. 

Знак органічної якості HiPP ORGANIC - впевненість мами у безпеці та якості продуктів для свого малюка.