Меню

7 фактів про здоровий розвиток та сильні кістки для дітей від 18 міс до 6 років

 

До третього дня народження…

... Ваш малюк, ймовірно, буде вдвічі більший за розміром, адже він швидко росте. Його рухові навички та розумові здібності будуть розвиватися так само приголомшливими темпами.

 

 

«…найголовніше для здорових кісток.»

Деякі поживні речовини особливо важливі для правильно розвитку дитини. Дітям і підліткам, які ростуть, потрібно нарощувати багато кісткової тканини для міцних кісток.

 

Регулярне поповнення «кісткового запасу» у дитинстві…

... окупиться у дорослому віці. Цей запас буде слугувати джерелом кальцію впродовж всього дорослого життя. 

 

 

Кальцій і вітамін D...

…особливо важливі для розвитку міцних кісток. Кальцій - важливий будівельний елемент для кісток. Вітамін D необхідний для нормального розвитку кісток і зубів, та для зміцнення імунної системи.

 

"Тобі потрібно в 7 разів більше, ніж мені …"

Для малюків надважливо отримувати достатню кількість кальцію та вітаміну D. Їх середня норма значно вища за дорослу: Дітям потрібно в 7 разів більше вітаміну D і в 3 рази більше кальцію, ніж дорослим!

 

"... щоб ти виріс здоровим і сильним…"

Імунна система повинна захищати малюка, коли він досліджує навколишній світ та контактує з оточенням. До третього року життя імунна система дитини ще недостатньо розвинена.

 

"... ось бачиш."

Окрім вітаміну D, відповідно до певного віку дієта для дитини також повинна  містити вітаміни А і С, які допомагають підтримувати імунну систему.