Меню

Сталий розвиток в організації компанії

Для HiPP принцип невичерпного використання ресурсів – це не просто данина моді. Ось уже 50 років ми вірні принципам органічного виробництва та, будучи новаторами в цій області, внесли свій внесок у створення стандартів відновлення ресурсів. Наше управління сталим розвитком охоплює компанію в цілому і стежить за всім ланцюгом створення цінностей.

Ми також впроваджуємо встановлені стандарти HiPP разом з нашими постачальниками та виробниками, щоб гарантувати якість, охорону навколишнього середовища та справедливі соціальні умови праці.

Клаус та Стефан Хіпп

Для нас сталий розвиток – це основа управління

Наша система соціальної та екологічної відповідальності має безпосереднє відношення до керівництва підприємства. У кожному підрозділі компанії є співробітник, відповідальний за раціональне використання ресурсів, який активно працює над розробкою цілей та втіленням їх у життя.

Документація

У соціально-екологічному звіті ми публікуємо всі важливі показники концерну та наші річні цілі. Всі підприємства компанії HiPP сертифіковані відповідно до стандарту ISO 14001. Підприємство у Пфаффенгофені стало першим у 1997 році, а також було визнано відповідно до стандарту EMAS (Європейський сертифікат системи екологічного менеджменту та аудиту).

Співпраця

Ми бачимо себе навчальною організацією, займаємося налагодженням зв’язків та тісно співпрацюємо з університетами, науковими інститутами та іншими партнерами.