Меню

Обійми з дитиною

Ніжний фізичний контакт життєво важливий для маленьких дітей. Малюки дуже люблять обійми, погладжування і поплескування  -  їх ніколи не буває достатньо. Але чому важливі ніжності і обійми?

Обійми допомагають дитині почуватися в безпеці

Особливо на самому початку, коли діти занадто малі, щоб розуміти мову, фізична прихильність – це ідеальний спосіб дати їм почуття безпеки, любові і тепла. Таким чином, діти відчувають, що про них піклуються, і дізнаються, що їхні батьки готові допомогти їм і дбають про їхні потреби.

Обійми мають заспокійливу дію на дитину

Фізичний контакт може творити дива. Особливо заспокійливу дію на дитину надає Ваша оголена  шкіра. Навіть легкий дотик, наприклад, коли Ви кладете руку на живіт дитини під час зміни підгузків, створює відчуття безпеки. Особливо заспокоює дитину, коли Ви кладете її на оголені груди, тому що вона пам'ятає серцебиття мами з того часу, коли вона перебувала у мами в животі.

Обійми посилюють зв'язок батьки-дитина

Фізична ніжність буде з самого початку позитивно впливати на зв'язок між батьками і дитиною. Сімейні обійми сприяють відчуттю єднання і допомагають Вашій дитині зрозуміти, що вона, мама і тато складають єдине ціле.