Меню

У мого малюка бувають закрепи

Є малюки, які з народження схильні до закрепів. Деякі діти через страх перед дефекацією починають затримувати випорожнення, і закрепи стають звичкою.

Однак до твердого випорожнення можуть призвести хвороби, неправильне харчування з надлишком солодощів, жиру та виробів з білого борошна чи недостатня кількість рослинних продуктів, таких як злаки або фрукти, або просто недолік рідини.

Поради проти закрепів:

  • Подбайте, насамперед, про те, щоб Ваша дитина пила достатню кількість рідини. Небагато чаю або фруктових соків між прийомами їжі, найчастіше, пом'якшують випорожнення, що приносить полегшення. 
  • Вибираючи дитяче харчування, віддавайте перевагу тим видам, які стабільно діють на випорожнення (вказано на етикетці): як, наприклад, фруктові пюре HiPP «Перше дитяче яблуко» або фруктові пюре з додаванням злаків («Фрукти та злаки» HiPP).

Важливо: дуже корисною для Вашого малюка буде дитяча гімнастика –  вона розслаблює і стимулює травлення. У жодному разі не давайте Вашому малюку проносних засобів, а при тривалих запорах завжди звертайтеся до педіатра.

Пошук продуктів прикорму