Меню

Шкіра під час вагітності

Під час вагітності шкіра кожної жінки зазнає змін.

Подбайте про свою шкіру!

У той час як шкіра на обличчі жінки, завдяки поліпшеному кровообігу, часто виглядає гарніше та свіжіше, шкіра на грудях, животі та ногах потребує зараз особливої уваги: природою передбачена спроможність сполучної тканини жінки сильно розтягуватися. Крім того, під час вагітності спеціальні гормони сприяють додатковому розслабленню сполучної тканини. Таким чином, шкіра без проблем пристосовується до того, що дитина, яка росте у животі, потребує усе більше й більше місця.

Проте під час вагітності часто відбувається надмірне розтягування тканини (особливо біля живота, грудей і стегон), що проявляється у формі непривабливих розтягнень на шкірі. Розтягнення черевної стінки й гормональні зміни можуть призвести до пересихання шкіри й, особливо наприкінці вагітності, напруження та сверблячки шкіри живота. Інтенсивний догляд допомагає зберегти еластичність шкіри.

Догляд за шкірою

Захист та інтенсивний догляд – це те, чого зараз бракує Вашій шкірі. Продукти HiРР для догляду за шкірою — правильний вибір у цьому випадку. Ці продукти не містять небажаних речовин і забезпечують особливо м'який догляд.

Олійка  від розтягнень для майбутніх мам серії HiРР Mamasanft  містить органічну олію мигдалю, одержану зі спілого мигдалю, вирощеного у господарствах контрольованого органічного землеробства, яка за складом відповідає найціннішим оліям для догляду за шкірою. Вона багата на дуже корисні для шкіри ненасичені жирні кислоти, які особливо ретельно доглядають за шкірою та захищають її.

Органічна олія мигдалю добре підходить саме для сухої та чутливої шкіри і тому добре зарекомендувала себе в догляді за шкірою дітей. А те, що добре для найменших, придатне і для догляду та захисту Вашої шкіри.