Меню

Дитячий масаж

Для новонародженого дотик – найсильніше з усіх відчуттів

Масаж позитивно впливає на фізичний і емоційний розвиток та імунітет малюка, розвиває відчуття орієнтації у просторі, активізує і розвиває концентрацію уваги. Масаж зміцнює емоційний зв'язок між дитиною і мамою чи батьком. Спеціалісти рекомендують починати масажні процедури з 1-1,5 місячного віку та курсом, що складається з 10 процедур.

Як правильно робити масаж?

Після консультації педіатра та за відсутності протипоказань батьки можуть самостійно проводити масаж, дотримуючись основних правил:

  1. Починайте поступово: спочатку виберіть 2-4 масажні рухи, з часом доповнюючи новими.
  2. Будьте терплячими: малюкові потрібний час, щоб адаптуватися і увійти до ритму занять
  3. Проводьте масаж регулярно, найкраще – вранці, за годину до годування або через годину після годування, у світлій, добре провітреній кімнаті
  4. Починаючи заняття, зніміть прикраси, щоб випадково не подряпати малюка. Руки повинні бути теплими, а нігті короткими
  5. Щоб дитині було зручніше, підстеліть м'яку ковдру або м'які рушники
  6. Займаючись з малюком обов’язково слідкуйте за його настроєм. Тривалість сеансу визначається індивідуально, але він має бути близько 10 хвилин
  7. Під час масажу ніжно розмовляйте з малюком, увімкніть приємну музику, співайте йому пісеньку – для дитини це дуже важливе емоційне спілкування!
  8. Масажні рухи будуть ніжніші і приємніші для малюка, якщо використати «Натуральну дитячу олійку» HiPP Babysanft

Секрети ніжного масажу для малюка:


Важливо:

Перед кожним масажем Ви повинні звернути увагу на емоційний стан Вашої дитини. Якщо дитина починає плакати під час масажу, спочатку заспокойте її, а потім повторіть спробу. Якщо дитина починає знову вередувати та плакати, перенесіть масаж на інший день. 

Це також може вас зацікавити: