Меню

Центр досліджень грудного молока

Відразу після народження в організмі дитини закладаються основи здорового життя. Харчування при цьому відіграє вирішальну роль. Для зростання та розвитку малюка немає нічого кращого від грудного молока, яке завдяки своєму унікальному складу забезпечує оптимальний захист від алергії та хвороб.

Щоб діти, які перебувають на штучному вигодовуванні, могли отримувати найкраще харчування, ми, компанія HiPP, розробляємо суміші для немовлят найвищої якості: максимально близькі за складом до грудного молока та виготовлені з урахуванням останніх досягнень науки.

Центр досліджень грудного вигодовування HiPP протягом багатьох років займається дослідженням складу грудного молока та його позитивного впливу на здоров’я дитини. Міжнародні експерти у сфері дитячого харчування обговорюють, разом із дієтологами компанії HiPP, останні досягнення у сфері вивчення грудного молока, а також  можливості їх застосування для вдосконалення продуктів.

Наприклад, уже в 2007 році в рамках даного дослідження було описано комбінацію харчових волокон грудного молока та природних культур лактобактерій  як ідеальне рішення для майбутньої розробки молочного харчування для немовлят.

У двох клінічних дослідженнях, представлених у 2010 році та на початку 2011 року міжнародному колу фахівців, було переконливо доведено, яку користь для розвитку дітей, що не отримують грудного молока, приносить наближення сумішей для немовлят до його складу.

Сьогодні, завдяки новим сумішам для немовлят, компанія HiPP є виробником, який пропонує мамам і після завершення грудного вигодовування дитяче харчування за зразком грудного молока, зокрема, із пробіотиками, пребіотиками та важливими жирними кислотами Омега-3.

*Галактоолігосахариди — похідні лактози.