Меню

Насолоджуйтесь перевагами членства в клубі!

HiPP-клуб пропонує Вам безкоштовну підтримку з самого початку батьківства і надає багато переваг, які сподобаються Вам та Вашому малюку. Корисна інформація, поради щодо харчування і догляду за шкірою для будь-якого віку та багато іншого!

Ви просили – ми зробили! Дегустації

Ми запускаємо дегустації в HiPP-клубі! Станьте амбасадором HiPP та поділіться враженнями від дегустації наших продуктів. Автор найкращого відгука отримає подарунок!  

Взяти участь

Мамина бібліотека

Спеціально для членів HiPP-клубу, ми створили Мамину бібліотеку - розділ, в якому зібрали всю корисну інформацію та поради для майбутніх та молодих матусь.

До бібліотеки

Запросіть друга - отримайте подарунок

Хочете, щоб Ваші друзі теж користувались перевагами HiPP-клубу? Запросіть їх та вигравайте подарунок! 

Зареєструватися

Персоналізовані листи для батьків

Ми з радістю готові супроводжувати Вас і Вашого малюка протягом хвилюючих перших місяців, надаючи Вам корисну інформацію та поради щодо його розвитку в певному віці. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати листи для батьків.

Зареєструватися

Консультація експерта

Маєте запитання? Команда педіатрів HiPP з радістю безкоштовно проконсультує Вас щодо молочних сумішей, прикорму, догляду за шкірою та вагітністю.

Зареєструватися

Найпопулярніші дитячі імена

Ми покажемо вам найпопулярніші імена малюків, зареєстрованих в нашому HiPP-клубі за останні 3 місяці. Нові учасники кожного місяця!

Зареєструватися

Розмальовки зі слоником ХіППофантом

У нас Ви знайдете широкий вибір різноманітних картинок, які Ваш малюк із задоволенням зможе розфарбувати.

Зареєструватися