Меню

Ніжний догляд за шкірою малюка

Шкіра малюка потребує догляду від народження

Захисний ліпідний бар'єр шкіри, сальні і потові залози не повністю сформовані, тому шкіра малюка схильна до сухості і подразнень. До того ж, бар'єрні функції недостатньо розвинені, тому в організм дитини легко проникає все, що наноситься на шкіру.

HiPP Babysanft з органічною мигдальною олією запобігає сухості і подразненню шкіри.

Завдяки вмісту органічної мигдальної олії, HiPP Babysanft сприяє відновленню захисного ліпідного бар'єру шкіри: Жирні кислоти мигдальної олії за своїм складом схожі з компонентами захисного ліпідного бар'єру шкіри, який зберігає вологу в шкірі. Таким чином, щоденне використання засобів HiPP Babysanft запобігає виникненню сухості і сприяє заспокійливому ефекту на подразнену шкіру.

Як часто необхідно користуватися засобами по догляду за дитячою шкірою?

 

Дитячий зволожуючий крем HiPP Babysanft спеціально розроблений для щоденного догляду. Крем необхідно наносити на поверхню шкіри і розподіляти делікатними, круговими рухами, при необхідності процедуру можна повторити протягом дня.

Після купання радимо використовувати Дитяче ніжне зволожуюче молочко HiPP Babysanft. Молочко легко і м'яко наноситься, швидко вбирається, зберігає шкіру малюка ніжною і гладенькою та забезпечує глибоке зволоження.

Якщо малюк зовсім немовля (до 3-х місяців), рекомендується використовувати дитячу олійку. Шкіра малюка на шийці, за вушками, на ніжках і під пахвами найчастіше має пухкі складочки, в яких можуть з'явитися попрілості і роздратування. Натуральна дитяча олійка HiPP Babysanft - це 100% натуральні олії. Ідеально підходить для догляду за складочками і щоденного зволоження малюка після вечірньої водної процедури.

Це також може вас зацікавити: