Меню

Біологічна різноманітність у хорошій компанії

Об'єднані у світове співтовариство

HiPP є членом Ініціативи у сфері бізнесу та біологічної різноманітності, яка виникла у 2008 році на Конференції ООН сторін-учасників Конвенції про біологічну різноманітність. «Біологічна різноманітність в хорошій компанії» – це об’єднання компаній, які разом відстоюють захист біологічної різноманітності в інтересах економіки та суспільства.

На підставі «Заяви про місію» та «Декларації про керівництво» вони взяли на себе зобов’язання інтегрувати систему охорони біологічної різноманітності в систему управління своєї компанії. Після підписання «Декларації про керівництво» понад 40 компаній у всьому світі виконують вимогу щодо підтримки біологічної різноманітності як частини системи управління їх компанією. Важливим внеском у чесну торгівлю став Протокол Конференції ООН з охорони видів, яка проходила у 2010 року в Нагої, Японія. Серед іншого, він визначив керівні принципи справедливого розподілу прибутків від використання біологічної сировини повинні між користувачами та країнами походження її походження.

Більше інформації можна знайти тут: www.business-and-biodiversity.de

HiPP бере активну участь у різних проєктах з питань сталого розвитку та біологічної різноманітності.

HiPP бере активну участь в охороні та підтримці біологічної різноманітності у межах численних проєктів.

Ми регулярно співпрацюємо з громадськими організаціями та асоціаціями, такими як AöL (Асоціація виробників екологічно чистих продуктів харчування), B.A.U.M. (Загальнонімецька робоча група з екологічного менеджменту), WWF, BUND, Німецька асоціація охорони природи, Грінпіс (Greenpeace), Баварська асоціація охорони природи, Bioland, Naturland та різними науковими установами.