Меню

Metafolin® в сумішах HIPP

Види фолієвої кислоти у дитячих сумішах: чому це важливо?

Достатня кількість фолієвої кислоти є життєво важливою для здорового розвитку дитини. Добавка фолієвої кислоти до та під час вагітності є простим і добре відомим засобом, який успішно допомагає знизити ризик дефектів нервової трубки.                                    
Тому вона абсолютно незамінна на ранніх стадіях розвитку дитини1
 

Але звичайна синтетична фолієва кислота потребує декілька етапів засвоєння, які не завжди можливі через ферментативні та генетичні особливості людини. 
                     
5-метилтетрагідрофолат, або скорочено 5-MTHF, є ідеальною формою фолієвої кислоти. Оскільки ця форма фолієвої кислоти вже є біологічно активною, організм може негайно використати її.

Жіноче грудне молоко також містить 5-MTHF, тим самим забезпечуючи немовлят цією біологічно активною формою. Це забезпечує оптимальний розвиток дитини.
 

Дотепер замінники грудного молока були збагачені синтетичною фолієвою кислотою, яку організм мав спочатку метаболізувати у біологічно активну форму 5-MTHF. 
Відтепер 5-MTHF схвалено для використання в дитячих сумішах як альтернативне джерело фолієвої кислоти, яка з легкістю засвоюється дитячим організмом.

Тому дитячі суміші НіРР містять Метафолін®* - активну для засвоєння форму фолієвої кислоти, яка також міститься в жіночому молоці.

Обирайте дитячі сухі суміші спеціального призначення  HiPP Comfort, HiPP HA COMBIOTIC®1,  HiPP HA COMBIOTIC® 2 та HiPP Anti-reflux з Метафоліном®.

Безпека є нашим головним пріоритетом: Metafolin® безпечний для використання у замінниках грудного молока2!

Metafolin® - торгівельний знак, зареєстрований Merck KGaA, Дармштадт, Німеччина  
1 Bailey LB et al. J Nutr. 2015 ;145:1636–1680 ·
2 Troesch B et al. PLoS ONE 2019 14(8):e0216790