Меню

Відео: Стефан Хіпп про органічне фермерство

Протягом багатьох років HiPP досліджує захоплюючий світ біорізноманіття разом із вченими та природоохоронними діячами. Мета дослідження - застосувати практичні знання та досвід і виробляти екологічно чисті продукти. 

Що стоїть за терміном - ОРГАНІК? Яких принципів дотримується компанія HiPP у вирощуванні органічних інгредієнтів? Як дбають про тварин? Чому органічне сільське господарство - це не тільки екологічно чисті, натуральні продукти, а й турбота про навколишнє середовище? 

Органічні банани з Коста-Ріки

Банани для дитячого харчування HiPP зростають у високогірних джунглях Коста-Ріки. Місцеві фермери вирощують банани згідно з правилами HiPP — у природному середовищі, без використання хімікатів та стимуляторів росту.

У відео Стефан Хіпп розказує, як та де вирощуються банани HiPP перед тим, як стати найякіснішим та найсмачнішим дитячим пюре.


Органічна морква HiPP

Компанія HiPP дуже ретельно підбирає поля для вирощування органічної моркви. Основний критерій — це якісний ґрунт, що не містить залишків хімікатів або інших шкідливих речовин. Органічна морква HiPP вирощується без стимуляторів росту чи обробки хімікатами. Щоб боротися із бур'янами та шкідниками, робітники ферми вручну знешкоджують непроханих гостей. 

Більше про особливості вирощування органічної моркви HiPP дізнайтеся з відео.


Органічна ферма HiPP

Стефан Хіпп розповідає, як живуть та харчуються корови на сімейній фермі HiPP поблизу міста Пфаффенхофен. Тварини більше 9 місяців на рік випасаються на органічних лугах HiPP, де росте у 5-6 разів більше корисних трав, ніж на звичайних. У зимовий період корови живляться виключно силосом сіна та конюшини, без додаткового прикорму та антибіотиків. Оскільки корови перебувають у природному середовищі та споживають лише органічні рослини, вони ростуть здоровими. Це гарантує найвищу якість продуктів HiPP.

Дізнайтеся більше про умови життя корів на органічній фермі HiPP з відео.


Стефан Хіпп на органічній фермі з вирощування індички та курчат

Для виготовлення дитячого харчування HiPP використовується лише найякісніше м’ясо індичок та курчат.

Органічні ферми HiPP у декілька разів перевищують вимоги Європейського союзу до вирощування курчат та індичок. За вимогами ЄС, ці домашні птахи мають перебувати на свіжому повітрі хоча б третину свого життя. Але курчатам та індичкам, які живуть на фермі HiPP, пощастило значно більше — 80% свого життя вони знаходяться у природному середовищі, дихають свіжим повітрям, споживають лише органічний рослинний корм. Крім того, курчата та індички HiPP мають свій власний зимовий сад, щоб гуляти на відкритому повітрі незалежно від пори роки.

Дізнайтеся більше з відео про умови життя домашніх птахів на фермі та чому продукція HiPP перевищує суворі вимоги Європейського Союзу.