Меню

Чи потрібно годувати малюка вночі?

коли дитина перестає їсти вночі
Спокійний сон та харчування

У кожної дитини свій індивідуальний ритм сну та харчування, а також і індивідуальна потреба в них. Якраз у новонароджених в перші тижні життя ще не виробилося вміння розрізняти день і ніч. Дитина ще просто не звикла обходитися без їжі тривалий час. Адже в утробі матері вона могла угамувати голод в будь-який час дня і ночі. Тому, принаймні, в перші тижні вона напевно будитиме Вас вночі для годування.

Якщо Ваш малюк отримує початкові молочні суміші, Ви можете для зменшення навантаження вставати для нічних годувань по черзі з іншими членами родини. Це також можливо, якщо Ви ввечері зцідите молоко і будете зберігати його в холодильнику (від +4°C до +6°C у закритому вигляді не більше як добу).

Після трьох місяців малюк вже може обходитися без харчування довше, тому нічний сон у нього триваліший, ніж денний. Починаючи приблизно з 6-ти місяців, деякі діти вже не потребують нічного годування. 

Молочна каша ввечері перед сном

до скількох місяців дитина їсть вночі

Молочна каша на ніч – ситніша їжа, ніж молочна суміш. Молочні каші HiPP пропонуються як у вигляді сухих каш для простого розведення водою, так і в готовому вигляді, наприклад наші молочні каші серії «На добраніч», які можна порівняти за своїм складом з молочною кашею. Ви можете давати дитині молочне харчування спочатку з пляшечки, а пізніше – з чашки. Зрозуміло, з введенням прикорму дитина повинна звикати до ложки, а  її раціон містити достатню кількість твердої їжі.

Відлучення від нічного годування

Нічне годування може стати звичкою, з якою Ваш малюк буде розлучатися неохоче. Якщо Ваш малюк продовжує прокидатися вночі, спробуйте запропонувати йому несолодкий чай або кип'ячену воду, але не годуйте його. Нічне годування навіть заважає безперервному сну і може пошкодити перші зубки дитини, оскільки після нічного прийому їжі зуби дитини, як правило, вже не чистять. Щоб відучити Вашого малюка від нічних годувань, Вам, звичайно, знадобиться деякий час, але з чіткою послідовністю Ви обов'язково досягнете успіху!  

Пошук продуктів прикорму