Меню

Особливості дитячої шкіри

Які особливості шкіри малюка?

Шкіра малюка потребує догляду з перших днів життя

Шкіра новонародженого в п'ять разів тонша, за шкіру дорослої людини, тому більш вразлива.

Роговий шар, який відповідає за бар'єрну функцію шкіри, у дітей містить більше води і менше жирових речовин, ніж у дорослих, а зчеплення між клітинами слабкіше. Таким чином, дія рогового шару в якості перешкоди для шкідливих речовин обмежена, і шкіра реагує на вплив навколишнього середовища більш чутливо. Тому через шкіру дитини значно легше проникають будь-які речовини.

Сальні і потові залози ще не повністю сформувались. Внаслідок цього дитяча шкіра покрита лише дуже тонкою водно-жировою плівкою і легко стає сухою.

Крім того, у дитячої шкіри менш розвинений захист від холоду і пошкоджень.

Чому малюкам потрібні особливі продукти для догляду за шкірою?

Багато місяців малюк провів в маминому животику, а після народження шкіра малюка повинна швидко звикнути до нового середовища.

Довгий час вважалося, що при догляді за шкірою малюка можна відмовитися від засобів для догляду. Тим часом стало відомо, що купання тільки чистою водою сушить шкіру малюка. А так як шкіра дитини чутлива, засоби по догляду за шкірою для дорослих їй не підходять.

Тому компанія HiPP розробила особливо м'які засоби для догляду за шкірою малюків з органічною мигдальною олією або натуральним екстрактом мигдалю.

До того ж HiPP Babysanft не містить потенційно небезпечних і алергенних компонентів, щоб знизити ризик алергії до мінімуму, а також для зменшення подразнюючого впливу на дитячу шкіру.

Це також може вас зацікавити: