Меню

Риба також корисна для здоров'я дитини?

Риба містить цінний білок

Так, риба – це цінний харчовий продукт, який у більшості європейських країн входить до раціону дитячого харчування.

Необхідно регулярно вживати рибу, бо вона є постачальником цінних поживних речовин. Морська риба багата на такий мікроелемент, як йод, який незамінний для функції щитоподібної залози – тому для розвитку малюків йод життєво необхідний і важливий. Риба містить багато цінних поліненасичених жирних кислот Омега-3, які є важливими для розвитку клітин мозку та нервової системи.

Оскільки звички в харчуванні формуються вже в ранньому віці, дитину необхідно привчати до здорового харчування і, зокрема, до риби.

Ми пропонуємо в нашому асортименті пюре з морською рибою з 8-го місяця з лососем і тріскою. Ці страви вносять різноманітність у раціон Вашої дитини, в якому 1-2 рази на тиждень має бути присутня риба.

Схильних до алергії дітей також можна годувати рибою, але трохи пізніше. Хоча існує думка, що вживання риби в перший рік життя може мати профілактичний ефект щодо виникнення алергії. Однак вводити рибу дітям, схильним до алергії, потрібно дуже обережно.

Ви, напевно, цікавитесь походженням риби, що міститься в рибо-овочевих пюре HiPP?

Наш лосось ми отримуємо від аквакультурних господарств (контрольоване розведення риби), значення яких як альтернативи класичній рибній ловлі постійно зростає. Такі господарства сприяють розвантаженню водойм з точки зору охорони рибних запасів.

Морська риба, наприклад тріска, розводиться морськими риболовними господарствами, розташованими в обраних екологічно чистих регіонах відкритого моря. Риба ловиться і сертифікується відповідно до правил Морської опікунської ради (MSC). Таким чином, ми, компанія HiPP, гарантуємо бережну та екологічну рибну ловлю, робимо внесок у збереження та охорону рибних запасів.

Обробка риби здійснюється одразу після вилову та продовжується після глибокої заморозки. Перш ніж риба потрапляє в баночки, вона ретельно перевіряється в нашій лабораторії за показниками якості та безпеки.

Пошук продуктів прикорму