Меню

Що таке прикорм?

Це продукти харчування, які дають дитині першого року життя у доповнення до грудного молока або молочної суміші.

Як зрозуміти, що дитина готова до введення прикорму?

HiPP має все для органічного старту

Коли вводити прикорм?

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує введення прикорму з 6 місяців.  Европейські наукові співтовариства - наприклад, дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (Е5РСНАМ) - в 4 до 6 місяців. Тому для кожного малюка необхідність введення прикорму визначається лікарем індивідуально.

З чого починати?

Не існує єдиної схеми послідовності введення продуктів, оскільки кожна дитина має свої особливі потреби, які треба врахувати. Для більшості першим прикормом буде овочеве пюре, іноді - каша. Потім з овочами маля отримуватиме м'ясо, рибу, а з кашею - жовток. Ще одна страва прикорму - сир та кисломолочні напої. Соки та фруктові пюре є десертом і доповнюють раціон.

Правила введення прикорму

Схеми введення прикорму

Схема 1. Якщо немає проблем з травленням, випорожненнями та алергією

Схема 2. Для дітей, схильних до закрепів

Схема 3. Для дітей, схильних до проносів

Схема 4. Для дітей, які погано набирають вагу

Схема 5. Для дітей, з проявами анемії(низький гемоглобін)

Схема 6. Для дітей, які схильні до алергії та надлишкового набору ваги

Схема 7. Для дітей, які схильні до алергії та поганого набору ваги

Домашнього приготування чи промислового виробництва?

Приготування прикорму в домашніх умовах, звичайно, можливе, але за умови абсолютної впевненості в якості сировини, оскільки часто погане сприйняття продукту дитиною обумовлене не самим продуктом, а присутністю в ньому пестицидів, гербіцидів, антибіотиків, ГМО, нітратів тощо.

Для першого прикорму найкраще використовувати органічну сировину. Також має значення сезонність: тривале збергання овочів і фруктів зменшує їх користь.

Продукти прикорму промислового виробництва завжди безпечні і корисні, мають широкий асортимент та дозволяють швидко нагодувати малюка. Ми тестуємо продукцію на наявність понад 800 заборонених залишкових речовин.

При цьому власна лабораторія пестицидного аналізу HiPP у Пфаффенхофені багато років належить до провідних лабораторій Європи. До баночок потрапляють лише інгредієнти, що пройшли через нашу багаторівневу систему контролю якості. І тільки після цього баночка «отримує» знак органічної якості HiPP ORGANIC.

Мами довіряють

0800501512

Важлива інформація: Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед використанням за призначенням обов’язкова консультація лікаря (педіатра, лікаря сімейної медицини). Детальна інформація на сайті hipp.ua. Вікові обмеження зазначені на продукції.