Меню
HiPP  каже дякую: ювілейні ціни зі знижкою до 40%

Що таке прикорм?

Це продукти харчування, які дають дитині першого року життя у доповнення до грудного молока або молочної суміші.

Як зрозуміти, що дитина готова до введення прикорму?

перший прикорм з 4 місяців

HiPP має все для органічного старту

Коли вводити прикорм?

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує введення прикорму в 6 місяців.  Деякі європейські наукові спільноти - наприклад, Європейське товариство дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (ЕSРGHAN)  говорять про введення першого прикорму - з 4 місяців до 6. Тому для кожного малюка необхідність введення прикорму визначається лікарем індивідуально.

Перший прикорм: з чого починати?

Не існує єдиної схеми послідовності введення продуктів, оскільки кожна дитина має свої особливі потреби, які треба врахувати. Для більшості першим прикормом буде овочеве пюре, іноді - каша. Потім з овочами маля отримуватиме м'ясо, рибу, а з кашею - жовток. Ще одна страва прикорму - сир та кисломолочні напої. Соки та фруктові пюре є десертом і доповнюють раціон.

Правила введення прикорму

Схеми введення прикорму

Схема 1. Якщо немає проблем з травленням, випорожненнями та алергією

Схема 2. Для дітей, схильних до закрепів

Схема 3. Для дітей, схильних до проносів

Схема 4. Для дітей, які погано набирають вагу

Схема 5. Для дітей, з проявами анемії(низький гемоглобін)

Схема 6. Для дітей, які схильні до алергії та надлишкового набору ваги

Схема 7. Для дітей, які схильні до алергії та поганого набору ваги

Домашнього приготування чи промислового виробництва?

Приготування прикорму в домашніх умовах, звичайно, можливе, але за умови абсолютної впевненості в якості сировини, оскільки часто погане сприйняття продукту дитиною обумовлене не самим продуктом, а присутністю в ньому пестицидів, гербіцидів, антибіотиків, ГМО, нітратів тощо.

З чого починати прикорм: для першого прикорму найкраще використовувати органічну сировину. Також має значення сезонність: тривале збергання овочів і фруктів зменшує їх користь.

схеми прикорму

Продукти прикорму промислового виробництва завжди безпечні і корисні, мають широкий асортимент та дозволяють швидко нагодувати малюка. Ми тестуємо продукцію на наявність понад 800 заборонених залишкових речовин.

При цьому власна лабораторія пестицидного аналізу HiPP у Пфаффенхофені багато років належить до провідних лабораторій Європи. До баночок потрапляють лише інгредієнти, що пройшли через нашу багаторівневу систему контролю якості. І тільки після цього баночка «отримує» знак органічної якості HiPP ORGANIC. Тому перший прикорм дитини на грудному вигодовуванні чи на штучному вигодовуванні можна починати з продуктів HiPP.

 

Мами довіряють

0800501512

Питання та відповіді:

Що таке прикорм і коли його варто вводити в раціон дитини?
Відповідь: Прикорм — це харчові продукти, які дають дитині першого року життя у доповнення до грудного молока або молочної суміші. Щодо моменту введення прикорму, Європейське товариство дитячих гастроентерологів, гепатологів та нутриціологів (ЕSРGHAN) говорять про введення першого прикорму - з 4 місяців до 6, але індивідуальний підхід може визначати лікар.

Як зрозуміти, що дитина готова до введення прикорму?
Відповідь: При готовності до введення прикорму дитини можуть свідчити ознаки, такі як добре тримання голови, можливість сидіти з підтримкою, інтерес до їжі.

Коли найкраще починати вводити органічні овочеві пюре в раціон дитини?
Відповідь: Початок введення органічних овочевих пюре в раціон дитини варіюється від 4 до 6 місяців в залежності від рекомендацій лікаря та індивідуальних потреб малюка.
 

Важлива інформація: Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед використанням за призначенням обов’язкова консультація лікаря (педіатра, лікаря сімейної медицини). Детальна інформація на сайті hipp.ua. Вікові обмеження зазначені на продукції.