Меню

Що таке Омега-3?

Німецький науково-дослідний інститут з питань дитячого харчування рекомендує рослинну олію через високий вміст поліненасичених жирних кислот Омега-3.

Всі ми знаємо: найважливіше для здорового розвитку малюків – це любов і турбота батьків. Оптимальний фізичний і розумовий розвиток малюка багато в чому залежить від любові, турботи та підтримки в процесі пізнання навколишнього світу.  Однак ясно й інше: важливу роль відіграє також правильне отримання організмом поживних речовин в рамках збалансованого харчування.

Останнім часом все частіше ми чуємо про такі компоненти, як жирні кислоти Омега-3. У дитячому віці вони важливі для розвитку клітин мозку та нервової системи. Адже в перші два роки життя мозок росте і формується найактивніше, тому регулярне отримання жирних кислот Омега-3 є вкрай важливе.

Одним з кращих постачальників рослинних жирних кислот Омега-3 є рослинна олія. 

Питання Клаусу Хіппу:

«Ви можете гарантувати органічну якість рослинної олії в складі продуктів НіРР?»

«Звісно. Відповідно до нашої філософії «Органік», всі наші інгредієнти мають вищу органічну якість. Тим самим ми гарантуємо, що вони екологічно безпечні та в процесі їхнього виробництва не застосовувалася генна інженерія. Я вважаю, що генетично модифікованим інгредієнтам не місце в харчових продуктах, а тим більше в дитячому харчуванні.

За це я відповідаю своїм ім'ям!». 

Пошук продуктів прикорму