Меню

Дитячий сонцезахисний крем і попередження сонячних опіків

Обирайте сонцезахисний крем, спеціально розроблений для новонароджених і малюків

Переконайтесь, що сонцезахисний крем, який Ви купуєте, підходить для новонароджених і малюків.

Використовуйте крем без ароматизаторів, барвників та консервантів, так як вони можуть викликати подразнення на чутливій шкірі Вашого малюка. Не забудьте нанести сонцезахисний крем повторно після перебування у воді, навіть якщо Ви використовуєте водонепроникний сонцезахисний крем.

Ретельно нанесіть сонцезахисний крем на шкіру малюка, і не забудьте про вушка, ступні ніг і область навколо очей, якщо вони не захищені від сонця.

Небезпека сонячного опіку

Сонячний опік не лише викликає у Вашої дитини неприємні і болючі відчуття, але і збільшує ризик розвитку раку шкіри.

Це факт: «Шкіра ніколи нічого не забуває!» Ризик раку шкіри збільшується внаслідок повторюваних сонячних опіків, особливо в дитинстві і ранній юності, і посилюється частим УФ-випромінюванням. Одна з причин полягає в тому, що у новонароджених і малюків ще недостатньо розвинені механізми відновлення шкіри після сонячних пошкоджень.

Відповідальний підхід до перебування на сонці допоможе Вам запобігти можливим ризикам (див. Перебування на сонці).

Якщо справа все ж дійшла до сонячного опіку:

При легких опіках допоможуть примочки з прохолодною водою, розведеною чорним чаєм чи кефіром. Охолоджуючі лосьйони або креми теж принесуть полегшення. Ні в якому разі не використовуйте жирні креми або креми на масляній основі! У важких випадках (особливо при таких додаткових симптомах, як блювота, озноб і висока температура), обов'язково зверніться до лікаря.

Це також може вас зацікавити: