Меню

HiPP COMBIOTIC в АТБ

Відтепер HiPP COMBIOTIC 1,2 (900г) можна купити в більшій кількості магазинів мережі АТБ! Шукайте найближчий магазин АТБ біля дому

Адреси магазинів

Новий дизайн COMBIOTIC 1

Протягом деякого часу в магазинах на полицях можна буде зустріти HiPP COMBIOTIC®1, 900г як в старому дизайні, так і в новому.

Детальніше

БЕЗГЛЮТЕНОВА ВІВСЯНКА

Безмолочна органічна «Безглютенова вівсяна» каша з органічного вівса без глютену, без зовнішнього забруднення вівса глютеном в процесі вирощування, збору, транспортування та переробки.

В магазин

Чат-бот HiPP в Тelegram!

Відтепер ще зручніше дізнаватися інформацію про дитяче харчування і догляд за малюком та спілкуватися з нами. Отримати безкоштовну консультацію наших педіатрів стало ще швидше!   

В Телеграм

HiPP в мережі EVA

Відтепер в мережі EVA можна придбати не тільки засоби по догляду за малюком з народження HiPP Babysanft, а ще і дитяче харчування.

Детальніше

Безпечне харчування

Читайте про непереносимості глютену та потребу у низькоалергенному харчуванні для малюків першого року життя та поради щодо їх вирішення. 

Детальніше

Тепер з 12 місяців

HiPP COMBIOTIC®3, 900г змінює вік введення з 12 місяців (раніше було з 10 місяців). Рецептура та склад продукту не змінюються. Зміна віку введення не впливає на сприйняття продукту малюком. 

Детальніше

Органічні снеки HiPP

Ідеальний варіант для смачного, поживного та корисного перекусу, адже снеки не містять доданого цукру та ароматизаторів. А Ваша малеча вже куштувала? 

В магазин

БЕЗГЛЮТЕНОВА НОВИНКА!

Безмолочна органічна «Безглютенова мультизлакова» каша містить цінні органічні безлютенові злаки, тому підходить для низькоалергенного харчування.

В магазин

Мами довіряють HiPP

Як обрати найкращу молочну суміш для малюка? Це питання дослідили мами-експертки портала naprobu.ua. Більшість мам пересвідчилися, що HiPP COMBIOTIC® добре сприймаються дітками.    

Детальніше

Акції місяця в Shop-HiPP

Всі актуальні акції та пропозиції на продукти і косметику в одному місці.  

В магазин

Ви просили – ми зробили!

Ми запускаємо Дегустації в HiPP-клубі! Станьте амбасадором HiPP та поділіться враженнями від дегустації. Автор найкращого відгука отримає Подарунок!  

Взяти участь

Проєкт завершився!

Завдяки вам ми змогли зробити так багато – набори дитячого харчування HiPP отримали 690 малюків! Щиро дякуємо всім, хто додав свою Ложку турботи у добру справу. 

Дякуємо вам

НОВА УПАКОВКА!

Зустрічайте суміші HiPP COMBIOTIC® в картонній упаковці. Тепер більш екологічна, вигідна та зручна упаковка, нові формати 300г, 500г та 900г.

Детальніше

Безпека продуктів HiPP

Захист маленьких споживачів - наш пріоритет. Тому підтверджуємо, що всі продукти HiPP абсолютно безпечні і підходять для харчування дітей раннього та дошкільного віку. 

Детальніше

Каші HiPP в АТБ!

Нарешті безмолочні каші HiPP «Гречана» та «Кукурудзяна» в мережі АТБ!

100% злаків органічної якості від HiPP. 

Адреси магазинів

Запрошуйте друзів - отримуйте подарунки

Рекомендуйте HiPP-клуб своїм друзям. Хочете щоб Ваші друзі теж користувались перевагами HiPP-клубу? Запросіть їх та вигравайте подарунок! 

Взяти участь

Дитяче молоко і вітамін D

Для здорового росту Вашого малюка потрібно в 7 разів більше вітаміну D, ніж дорослому. Дізнайтеся більше про важливість вітаміну D у дитячому віці.

Дізнатися

Органічні інгредієнти HiPP:

Звідки ми беремо органічні інгредієнти для продуктів HiPP?

Хочу дізнатися

Українські мами-блогери на органічній фермі HiPP

З 16-18 липня в Подагі на органічній родинній фермі С. Хіпп приймав важливих гостей – українських мам-блогерів.

Дізнатися більше