Меню

Новини та акції від HiPP

HiPP шукає блогерів

HiPP шукає блогерів!

Готові спробувати продукти HiPP та поділитися своїм досвідом у соціальних мережах?

Детальніше

Нові органічні суміші HiPP на козиному молоці

Зустрічайте нові органічні суміші HiPP на козиному молоці

Суміші розроблені з урахуванням харчових потреб малюків та мають ряд переваг
Детальніше

Де купити органічні суміші HiPP на козиному молоці

Де купити молочні суміші HiPP на козиному молоці

Суміші на козиному молоці можна придбати в інтернет-магазинах.

Детальніше

HiPP Україна - 20 років!

Компанії "ХіПП Україна" 20 років!

Весь цей час ми змінюємося та ростемо разом з українськими малюками. Але наша органічна якість - найвища якість від HiPP - незмінна.
Детальніше

Де можна купити дитяче харчування HiPP

Торгові, аптечні мережі та інтернет-магазини, де можна придбати дитяче харчування та косметику HiPP.

Детальніше

Порадник покупця HiPP в країнах Європейського Союзу

Порадник покупця продуктів HiPP в ЄС

Важлива інформація про продукти HiPP у країнах ЄС, щоб ви могли краще орієнтуватися у нашому міжнародному асортименті HiPP.

Детальніше

Відтепер суміші HiPP містять Metafolin®

В лютому 2022 року в сумішах спеціального дієтологічного призначення з’явився інноваційний інгредієнт Metafolin® - форма фолієвої кислоти, яка повністю засвоюється.

Детальніше

HiPP COMBIOTIC®3, 500г та 900г в оновленому дизайні

Зустрічайте з лютого 2022 року HiPP COMBIOTIC®3, 500г та 900г в новому оновленому дизайні. Рецептура суміші не змінюється.

Детальніше

HiPP COMBIOTIC в АТБ

Відтепер HiPP COMBIOTIC 1,2 (900г) можна купити в більшій кількості магазинів мережі АТБ! Шукайте найближчий магазин АТБ біля дому

Адреси магазинів

Новий дизайн COMBIOTIC 1

Протягом деякого часу в магазинах на полицях можна буде зустріти HiPP COMBIOTIC®1, 900г як в старому дизайні, так і в новому.

Детальніше

БЕЗГЛЮТЕНОВА ВІВСЯНКА

Безмолочна органічна «Безглютенова вівсяна» каша з органічного вівса без глютену, без зовнішнього забруднення вівса глютеном в процесі вирощування, збору, транспортування та переробки.

В магазин

Чат-бот HiPP в Тelegram!

Відтепер ще зручніше дізнаватися інформацію про дитяче харчування і догляд за малюком та спілкуватися з нами. Отримати безкоштовну консультацію наших педіатрів стало ще швидше!   

В Телеграм

HiPP в мережі EVA

Відтепер в мережі EVA можна придбати не тільки засоби по догляду за малюком з народження HiPP Babysanft, а ще і дитяче харчування.

Детальніше

Безпечне харчування

Читайте про непереносимості глютену та потребу у низькоалергенному харчуванні для малюків першого року життя та поради щодо їх вирішення. 

Детальніше

Тепер з 12 місяців

HiPP COMBIOTIC®3, 900г змінює вік введення з 12 місяців (раніше було з 10 місяців). Рецептура та склад продукту не змінюються. Зміна віку введення не впливає на сприйняття продукту малюком. 

Детальніше

Органічні снеки HiPP

Ідеальний варіант для смачного, поживного та корисного перекусу, адже снеки не містять доданого цукру та ароматизаторів. А Ваша малеча вже куштувала? 

В магазин

БЕЗГЛЮТЕНОВА НОВИНКА!

Безмолочна органічна «Безглютенова мультизлакова» каша містить цінні органічні безлютенові злаки, тому підходить для низькоалергенного харчування.

В магазин

Мами довіряють HiPP

Як обрати найкращу молочну суміш для малюка? Це питання дослідили мами-експертки портала naprobu.ua. Більшість мам пересвідчилися, що HiPP COMBIOTIC® добре сприймаються дітками.    

Детальніше

Ви просили – ми зробили!

Ми запускаємо Дегустації в HiPP-клубі! Станьте амбасадором HiPP та поділіться враженнями від дегустації. Автор найкращого відгука отримає Подарунок!  

Взяти участь

НОВА УПАКОВКА!

Зустрічайте суміші HiPP COMBIOTIC® в картонній упаковці. Тепер більш екологічна, вигідна та зручна упаковка, нові формати 300г, 500г та 900г.

Детальніше

Безпека продуктів HiPP

Захист маленьких споживачів - наш пріоритет. Тому підтверджуємо, що всі продукти HiPP абсолютно безпечні і підходять для харчування дітей раннього та дошкільного віку. 

Детальніше

Запрошуйте друзів - отримуйте подарунки

Рекомендуйте HiPP-клуб своїм друзям. Хочете щоб Ваші друзі теж користувались перевагами HiPP-клубу? Запросіть їх та вигравайте подарунок! 

Взяти участь

Дитяче молоко і вітамін D

Для здорового росту Вашого малюка потрібно в 7 разів більше вітаміну D, ніж дорослому. Дізнайтеся більше про важливість вітаміну D у дитячому віці.

Дізнатися

Органічні інгредієнти HiPP:

Звідки ми беремо органічні інгредієнти для продуктів HiPP?

Хочу дізнатися

Українські мами-блогери на органічній фермі HiPP

З 16-18 липня в Подагі на органічній родинній фермі С. Хіпп приймав важливих гостей – українських мам-блогерів.

Дізнатися більше