Меню

Політика конфіденційності

Ласкаво просимо на наш веб-сайт hipp.ua і дякуємо за Ваш інтерес до нашої компанії і продукції. До захисту Ваших приватних даних ми ставимося з усією серйозністю. Тому ми хотіли б повідомити Вам про те, як Ваші персональні дані будуть оброблятися компанією HiPP. Веб-сайт hipp.ua надається компанією ТОВ «ХіПП Україна»  (далі – HiPP).

Компанія HiPP збирає, зберігає і обробляє Ваші персональні дані лише, якщо це дозволено нормами законодавства або якщо Ви дали нам на це згоду. Ці дані не будуть передаватися третім особам. Найкращий спосіб отримання інформації про дані, що їх зберігає компанія HiPP – це скористатися Контактною формою у розділі «Контакти».

1. Обробка даних

Ми отримуємо дані двома способами: або ви надаєте їх нам або ми збираємо їх, коли ви користуєтеся нашими послугами.

1.1. Дані, які ви нам надаєте

Як правило, ви можете використовувати наш веб-сайт без надання вашої персональної інформації. Якщо ви користуєтеся певними послугами, наприклад, HiPP-клубом , підпискою на розсилання інформаційних бюлетенів або контактною формою , ми попросимо надати нам вашу персональну інформацію. До неї можуть відноситися, наприклад, ваше прізвище та ім’я, ваша адреса електронної пошти або ваша поштова адреса. Це зробить відповідну послугу швидшою і зручнішою. Деякі послуги навіть не надаються без введення ваших даних. Докладнішу інформацію про всі послуги, які пропонуються на сайті hipp.ua, можна дізнатися у розділі 2 цієї політики конфіденційності. 

1.2. Дані, які ми отримуємо, коли ви користуєтеся нашими послугами

Деякі дані збираються, коли ви відвідуєте наш веб-сайт.

1.2.1 Дані протоколу

До даних, які збираються автоматично, відносяться протокольні дані веб-сервера. Кожного разу, коли ви заходите на сторінку наших онлайн-послуг, і кожного разу, коли ви завантажуєте файл, дані доступу, які стосуються цього процесу, зберігаються у протокольному файлі на нашому сервері. Кожен набір даних включає:

  • сторінка, з якої запитується нова сторінка або файл 
  • ім’я запитуваного файлу або сторінки 
  • дата і час запиту, чи був запит успішним, а також використання ресурсів сервера під час запиту 
  • об’єм переданих даних 
  • IP-адреса, присвоєна вам провайдером 
  • якщо ви входите у систему під обліковим записом користувача, також дані для входу у систему для відповідної веб-послуги 
  • виявлення клієнта (мобільний телефон, робочий стіл тощо)
  • агент користувача

Ця збережена інформація оцінюється лише в режимі анонімності для статистичних цілей.

1.2.2 Куки

Куки – це невеликі файли, які містять рядок символів, в якому зберігається певна інформація у незашифрованій або зашифрованій формі. Сервер надсилає куки на ваш комп’ютер, де вони зберігаються. По-перше, вони призначені для ідентифікації комп’ютера, з якого ви заходите на веб-сайт. Якщо ви заходити на веб-сайт, куки використовуються для повідомлення серверу, що ви увійшли, а також для перевірки наявності у вас прав доступу до сторінки. Кожен куки має дату закінчення терміну дії, з якої він втрачає чинність. Куки дають змогу відстежувати переміщення користувача зі сторінки на сторінку в межах веб-сайту і навіть з веб-сайту на веб-сайт. Куки можуть покращити комунікацію між нашим сервером і вашим комп’ютером, роблячи використання веб-сайту значно більш комфортним. Куки можуть надаватися не лише оператором веб-сайту, вони можуть також надходити від сторонніх провайдерів. Ваш браузер пропонує опцію відображення куки на вашому комп’ютері, видаляючи існуючі або встановлюючи конфігурацію вашого комп’ютера так, щоб не всі куки зберігалися на вашому жорсткому диску або взагалі жодні. Зверніть увагу, що деякі функції (наприклад, вхід у систему) не будуть правильно працювати, якщо ви вимкнете прийняття куки.

На даний час ми використовуємо куки на нашому веб-сайті для перелічених нижче цілей, які забезпечують належну роботу:

Куки Etracker:

Виявлення відвідувачів, що повертаються; опис у пункті 1.2.3.

Куки непостійного сеансу (HiPP-клуб):

Збереження входу до HiPP-клубу на час вашого візиту на веб-сайт до моменту виходу з системи або закриття браузера для забезпечення високого ступеня зручності для різноманітних послуг, які пропонуються веб-сайтом і HiPP-клубом.

Куки непостійного сеансу (примітка про годування груддю):

Примітка про годування груддю перестає повторно з’являтися протягом часу вашого візиту на веб-сайт.

1.2.3. Еtracker

Hipp.ua і супутні підсторінки використовують технології, надані компанією etracker GmbH (далі – etracker) для збирання і збереження даних з метою покращення послуг на веб-сайті. Ці дані можуть також використовуватися для створення профілів користувачів під псевдонімом. Для цього можуть використовуватися куки. Куки – це невеликі текстові файли, які зберігаються у локальній кеш-пам’яті браузера відвідувача веб-сайту. Куки дають змогу розпізнати веб-браузер відвідувача. Дані, зібрані з використанням технологій etracker, не будуть використовуватися для визначення особи відвідувача веб-сайту та не будуть збиратися з персональними даними, які стосуються особи, яка використовує псевдонім, окрім випадку, коли така особа дасть на це окрему згоду. Збирання і зберігання даних можна у будь-який момент скасувати стосовно майбутніх послуг:

Не бачите кнопки? Будь ласка, деактивуйте adblocker и перезавантажте цей веб-сайт. 

2. Індивідуальні послуги

2.1 Контактна форма

На нашому веб-сайті є також контактна форма, яка дає вам можливість зв’язатися з нами, якщо ви хочете, щоб ми відповіли на будь-які ваші питання в індивідуальному порядку. У будь-якому випадку ми попросимо вас ввести ваше прізвище, ім’я та адресу електронної пошти, щоб ми могли з вами зв’язатися. Якщо ви дасте нам свій номер телефону, ми будемо раді передзвонити вам для відповіді на ваш запит.

Всі дані використовуються виключно для відповіді на запит. Вони не будуть використовуватися ані для бесід для продажу, ані для рекламних цілей. Якщо ви є членом HiPP-клубу, ми можемо також за необхідності оновити ваші контактні дані.

Ми будемо раді повідомити вам про будь-які дані, які ми зберігаємо стосовно вас. Для отримання докладнішої інформації ознайомтеся з розділом Контакти.

2.2 HiPP-клуб

Ви можете зареєструватися в HiPP-клубі, створивши профіль для себе і своєї дитини на hipp.ua. Вступивши в HiPP-клуб, Ви отримаєте ряд переваг, наприклад, зразки продукції та подарунки. Для огляду поточних послуг і переваг перейдіть на домашню сторінку HiPP-клубу

При першій реєстрації в HiPP-клубі ми зберігаємо Ваші ім'я та реквізити для зв'язку з Вами. Ми також зберігаємо Вашу адресу електронної пошти для підтвердження реєстрації, відправки бюлетеня і листів для батьків. Ми також зберігаємо ім'я та дату народження Вашої дитини і надсилаємо Вам, зокрема, листи для батьків відповідно до віку малюка та зразки продукції. Переконайтеся, що дані у Вашому профілі, особливо адреса електронної пошти та поштова адреса, вірні, в іншому випадку ми не зможемо включити Вас в список учасників наших акцій.

Крім того, ми просимо Вас вказувати ім'я користувача при першій реєстрації. Якщо Ви забажаєте взяти участь в наших інтерактивних пропозиціях, Ваше ім'я користувача буде відображатися в Ваших постах. Наприклад, ім'я користувача використовується, коли Ви оцінюєте продукти. Ваши пости публікуються під Вашим ім'ям користувача, і його зможуть побачити всі відвідувачі відповідних пропозицій. При виборі імені користувача, будь ласка, не використовуйте своє справжнє ім'я, якщо Ви не бажаєте публікувати цю інформацію.

Як член Клубу, Ви зможете взяти участь в змаганнях і розіграшах призів. Для участі в конкурсах і розіграшах призів, будь ласка, зверніть увагу на нашіУмови використання та умови участі, які Ви знайдете на відповідній сторінці конкурсу. В контексті конкурсу іноді зберігаються і публікуються особисті дані, такі як особисте зображення або опис зображення, яке Ви відправили. У випадку фотоконкурсу фотографії з доданим користувачем коментарем і ім'ям дитини зберігаються і публікуються в загальнодоступній галереї.

Крім того, ми опублікуємо на нашому сайті ім'я та першу букву прізвища переможця або будь-яку інформацію, яку Ви самі оберете. Деякі з призів надані компаніями-партнерами. Оскільки це необхідно для отримання або доставки призів, ми надаємо нашим партнерам відповідні персональні дані для обробки даних конкурсу або розіграшу призів в рамках строго регламентованого договору замовлення на обробку даних. Це можуть бути Ваше ім'я, адреса електронної пошти або поштова адреса, які зберігаються у Вашому клубному профілі. У деяких змаганнях чи розіграшах призів Ви повинні виконувати додаткові завдання, наприклад, рекомендувати одного друга або відгадати загадку.

Як член клубу Ви отримаєте лист для наших батьків, в якому Ви знайдете важливу інформацію і поради, на свою адресу електронної пошти. Крім того, Ви будете отримувати інформацію про актуальні продукти і новини в інформаційному бюлетені HiPP-клубу. Ви можете в будь-який час відписатись від розсилки новин HiPP-клубу. Це найпростіше зробити за посиланням в новинній розсилці або через свій профіль клієнта, якщо Ви зареєстровані в HiPP-клубі.

Якщо Ви більше не бажаєте отримувати зразки продукції або хочете припинити своє членство в HiPP-клубі, зв'яжіться з нами через нашу Контактну форму.

3. Соціальні мережі

На нашій сторінці  у соціальних мережах (Facebook, Instagram,  YouTube) також пропонуються послуги розширеної персональної підтримки, а також можливість залишатися з нами на зв’язку. В цих послугах соціальних мереж також збираються персональні дані, наприклад, про профіль, який ви створили, або через так звані соціальні плагіни, які реалізуються на сторонніх веб-сторінках.

Якщо ви надсилаєте нам запит з використанням будь-якої з цих платформ соціальних мереж, ми надішлемо ваш запит до відповідального відділу. Ці дані будуть використовуватися виключно для відповіді на ваш запит і не будуть пересилатися третім особам.

Щоб мати змогу зв’язатися з нами через соціальні мережі, вам потрібно спочатку зареєструватися на них. Для цього компанії, які надають відповідні послуги, реєструють, зберігають і використовують ваші персональні дані, якщо це необхідно. Ми не впливаємо на характер, обсяг і обробку цих даних. Це ж стосується будь-яких зображень/відео, завантажених на сайт соціальної мережі. Зверніть увагу, що компаніям соціальних мереж можуть передаватися права. Детальнішу інформацію можна знайти в умовах використання і політиці конфіденційності відповідного постачальника послуг.

Зазначені нижче послуги надаються компаніями, розташованими в США:

Facebook Inc. (1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA)
Google Inc. (1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA)

Якщо ви відкриваєте веб-сторінку, що відноситься до нашого веб-сайту, на якому є зазначений плагін, ваш браузер встановить прямий зв’язок з серверами відповідних підприємств. Зміст плагіна передається безпосередньо вашому браузеру та інтегрується у веб-сайт. Тому ми не впливаємо на обсяг даних, які відповідні підприємства реєструють з використанням таких плагінів. Тому інформація, яку ми вам надаємо, базується на наших поточних знаннях:

Інтегруючи плагіни, відповідні компанії одержують інформацію про те, що ви заходили на певні сторінки нашої інтернет-пропозиції. Якщо ви вже увійшли на сайт одного з вищезазначених підприємств, вони можуть віднести ваш візит до відповідного облікового запису, який ви створили у них. Якщо ви взаємодієте з використанням плагінів, ваш браузер буде надсилати відповідну інформацію безпосередньо відповідній компанії, в якій вона зберігається. Якщо у вас немає облікового запису в жодній з вищезазначених компаній, все ще залишається можливість, що вони дізнаються вашу IP-адресу і збережуть її.

Тому не можна виключати, що кожен відвідувач нашого веб-сайту буде виявлений вищезазначеними підприємствами за IP-адресою та відвіданому URL, навіть якщо відвідувач не натискає на плагін і не реєструється у підприємстві з обліковим записом користувача.

Щоб дізнатися більше про мету і обсяг збирання даних та подальшу обробку і використання даних цими підприємствами, ваші права і можливості у цьому зв’язку, про те, які налаштування захищають вашу приватну сферу, будь ласка, дивіться політику конфіденційності відповідних соціальних мереж:

Facebook: https://www.facebook.com/policies

Google: https://www.google.com.ua/intl/uk/policies/

4. Мобільний додаток для дітей «Світ пригод HiPPiS»

У мобільному додатку «Світ пригод HiPPiS» тварини HiPPiS зустрічають діточок та батьків у різноманітних розвиваючих іграх і трьох захоплюючих історіях. Мобільний додаток простий і наочний, і поряд із пригодницькими історіями, які можна читати вголос, пропонує   вісім різних розвиваючих ігор, які надають можливість  не тільки у різноманітній формі розважити малюків, але й у веселий спосіб стимулювати розвиток пізнавальних навичок. Вивчати цифри або кольори, відгадувати голоси тварин або складати пазли – всі ігри мають по п’ять рівнів складності і підходять для малят і дітей дошкільного віку. Всю інформацію щодо мобільного  додатку «Світ пригод HiPPiS» можна знайти тут.

Для вдосконалення нашого мобільного додатку ми використовуємо Google Analytics – сервіс веб-аналітики Google Inc. („Google“). Google Analytics застосовує так звані „Cookies“, текстові файли, які зберігаються у вашому смартфоні і дозволяють аналізувати ваше використання веб-сайту. Інформація про ваше використання веб-сайту, що згенерована cookie-файлами, зазвичай надсилається на сервер Google у США і зберігається там.  У цьому мобільному додатку активовано опцію IP-анонімізації таким чином, що IP-адреси користувачів у країнах – членах Європейського Союзу, або у інших країнах, що підписали Угоду про Європейський економічний простір, передаються у скороченому вигляді. Тільки у виключних випадках повна IP-адреса передається на сервер Google у США і скорочується там. Від імені адміністратора цього додатку Google використовуватиме цю інформацію для аналізу вашого користування додатком і складання звітів про активність його використання та надання додаткових послуг, пов’язаних з використанням, адміністратору веб-сайту. IP-адреса, передана з Вашого смартфону у рамках веб-аналітики Google, не буде поєднуватись з іншими даними Google. За допомогою відповідних налаштувань  вашого браузеру, ви можете уникнути  збереження файлів cookies, проте, ми хотіли б відзначити, що у  такому випадку цілком можливо, що ви не зможете користуватись функціями цього додатку у повному обсязі. Крім того, Ви можете заблокувати зберігання файлів cookies та пов'язаних із використанням вами додатку (включно з вашою IP-адресою), що надсилаються в Google, а також обробку цих даних компанією Google:

Налаштування захисту даних для смартфону з операційною системою Android

Якщо Ваш смартфон має операційну систему Android,  зайдіть у налаштування  додатку «Світ пригод HiPPiS», в розділі «Діагностика і продуктивність» встановіть повзунок у положення „Вимкнено“.

Налаштування захисту даних  для смартфону з операційною системою iOS

Якщо Ваш смартфон має операційну систему iOS,  відкрийте налаштування Вашого смартфону, натисніть на значок додатку «Світ пригод HiPPiS», в розділі «Відстеження» пересуньте повзунок  у положення  „Вимкнено“.

Додаткову інформацію щодо захисту даних у Google Analytics можна знайти тут: https://support.google.com/analytics/topic/2919631?hl=uk&ref_topic=1008008.

Політика конфіденційности Google знаходиться тут: https://www.google.com.ua/intl/uk/policies/

Окрім того, ми користуємося сервісом Firebase для визначення, завдяки яким рекламним засобам і як часто встановлювался даний додаток. Ця обробка даних здійснюється виключно у анонімній формі. Сервіс Firebase є дочірнім підприємством американської компанії Google Inc., штаб-квартира якої знаходиться за адресою: 1600 Амфісіетер Паквей, Маунтін Вью, графство Санта-Клара 94043, США. З політикою конфіденційності Firebase можно ознайомитись тут:
https://www.firebase.com/terms/privacy-policy.html

Ви можете уникнути збору даних Firebase, якщо ви, як це наведено вище , пересунете повзунок  для використання та діагностики у положення  „Вимкнено“. Таким чином, цей сервіс буде блоковано. 

©2019 HiPP