Меню

Дегустації продуктів HiPP!

Пропонуємо Вам стати амбасадорами HiPP та поділитися враженнями від дегустацій наших продуктів. В кожній дегустації автор найкращого відгука отримає подарунок!  

Що для цього потрібно? Все дуже просто:

1) Авторизуйтесь або реєструйтесь у «HIPP-клубі», вказавши всі обов’язкові для реєстрації дані. ВАЖЛИВО: при реєстрації перевірте правильність вказаної поштової адреси, адже за цією адресою Ви можете отримати дегустаційний набір. Набори та подарунки за найкращий відгук надсилаються тільки  батькам, які знаходяться на підконтрольних Україні територіях, а також працюють відділення Укрпошти.

2) Переходьте на сторінку «Активна дегустація» та натискайте кнопку «Взяти участь».  Якщо кнопка "Взяти участь" відсутня, це означає, що реєстрація в активній дегустації завершена.

Дегустації згідно віку малюка. Якщо вік Вашого малюка не відповідає віку введення продуктів в дегустаційному наборі, не засмучуйтесь.  Ми плануємо проводити дегустації для діток різного віку. Тому слідкуйте за оновленнями у розділі «Активна дегустація».

3) Після старту активної дегустації протягом 5-7 днів, за допомогою random.org ми визначимо, хто отримає дегустаційні набори HiPP. Список щасливчиків та скріншот random.org опублікуємо на сторінці «Активна дегустація».

4) Знайшли себе у списку дегустаторів? Вітаємо!

Протягом 7-10 днів Ви отримаєте повідомлення від Укрпошти про надходження посилки з дегустаційним набором продуктів на вказану Вами поштову адресу в HiPP-клубі. ВАЖЛИВО: вказати правильні контактні дані в своєму профілі (ім'я, прізвище, повну адресу та телефон). Набори та подарунки за найкращий відгук надсилаються тільки  батькам, які знаходяться на підконтрольних Україні територіях, а також працюють відділення Укрпошти.

5) Дегустуйте продукти та залишайте відгуки на сторінці «Активна дегустація»,  натиснувши кнопку «Залишити відгук» під кожним продуктом з дегустаційного набору. ВАЖЛИВО: якщо Ви хочете взяти участь в розіграші подарунка за найкращий відгук, залишайте його саме через цю кнопку, а не на сторінці продукту.

Якщо Ви не бачите кнопку "Залишити відгук" під продуктами в дегустації, це означає, що Ви не зареєстровані в цій дегустації.  Але Ви можете залишити свій відгук безпосередньо на сторінці продукту в розділі "Молочні суміші", "Прикорм", "Догляд за шкірою" або "Вагітність". Ваша думка буде важливою для мам, які обирають дитяче харчування для свого малюка.

Чим щирішим, повнішим та розгорнутішим буде Ваш відгук, тим більше шансів отримати подарунок за відгук. Відгук необов'язково має бути позитивним, адже нам важлива Ваша щира думка про наші продукти.

6) Не потрапили до списку дегустаторів? Не засмучуйтесь! Ви все одно можете залишити свої відгуки у цій дегустації і взяти участь у розіграші подарунка за найкращий відгук. 

7) Усі відгуки проходять модерацію, тому вони не одразу з'являються на сторінках продуктів, які Ви оцінюєте.

Подарунок за найкращий відгук. Приблизно за 5 тижнів від початку дегустації  ми опублікуємо ім’я автора найкращого відгуку про продукт, який отримає подарунок. А після публікації імені автора ми надішлемо йому подарунок Укрпоштою.

Запрошуємо взяти участь у дегустаціях та з нетерпінням чекаємо на Ваші відгуки ❤