Меню

Суміш Комфорт

Суміші типу «Комфорт» - це спеціальні суміші, які використовуються для дітей з певними дієтологічними потребами, а саме при здутті, кольках та закрепах. Такі порушення травлення досить часто зустрічаються у малюків протягом перших тижнів та місяців після народження. Близько 40% немовлят страждають на них протягом перших 6 місяців життя.

Спеціальні суміші слід давати лише за рекомендацією лікаря. Тому, будь ласка, проконсультуйтеся з педіатром, перш ніж давати дитині спеціальні суміші. Після того, як педіатр виключить будь-яку хворобу, він може вирішити, чи підходить спеціальна суміш для Вашої дитини.

Суміші HiPP Comfort спеціально розроблена для задоволення потреб немовлят, які страждають від здуття, кольок, пов’язаних з перетравленням лактози, та запорів. Спеціальний склад суміші HiPP Comfort регулює стілець та допомагає з випорожненням у малюків. Він містить зменшену кількість лактози, легкозасвоюваний  жир бета-пальмітат, розщеплений білок і цінні галактоолігосахариди (GOS). Крім того, вона містить всі важливі поживні речовини, природні культури лактобактерій та LCP.