Меню

LCPs/LCP жирні кислоти

LCP означає довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти, які дуже важливі для розвитку мозку, нервових клітин і зору у дітей. Прикладами LCP є докозагексаєнова кислота (DHA), Omega-3  жирні кислоти і арахідонова кислота  (ARA), Omega-6 жирна кислота. Оскільки немовлята спочатку не можуть самостійно виробляти достатню кількість LCP, високоякісні суміші для дитячого харчування часто містять LCP. Відповідно до нового регламенту ЄС для молочних сумішей, який вступає в силу в 2019 році, додавання LCP в суміші для дітей з народження є обов'язковим.

Як ми можемо позитивно вплинути на ріст та розвиток мозку нашої дитини у вирішальний перший рік життя? Яку роль відіграють довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти Omega-3 та Omega-6 (LCP)?

Батьки можуть щодня сприяти розвитку мозку своєї дитини за допомогою дрібниць. Кожного разу, коли ви віддаєте своїй дитині всю свою увагу, погладжуєте її по щоці, масажуєте, щоразу, коли ви розмовляєте з нею, витягуєте смішні грімаси або співаєте пісні, ви стимулюєте її мозок і підтримуєте його розвиток.

Правильний раціон може також позитивно вплинути на розвиток мозку. Оскільки мозок може розвиватися як слід тоді, коли він отримує правильні поживні речовини. Окрім білка та заліза, особливо довгонланцюгові поліненасичені жирні кислоти Omega-3 та Omega-6 (LCP) є важливими поживними речовинами для розвитку мозку. Особливо в перші місяці життя, коли мозок сильно росте, дитині потрібно багато LCP, саме тому вони присутні в грудному молоці. Вони забезпечують ідеальний розвиток мозку, нервової системи та зору вашої дитини. LCP з їжі особливо важливі для немовлят у перші місяці життя, оскільки їх організм ще не може виробляти достатню кількість цих жирних кислот. Ось чому всі дитячі суміші HiPP містять LCP.

Сон також дуже важливий для розвитку мозку. Поки немовлята сплять, їх мозок організовує та обробляє всі враження за день і зберігає їх у своїй пам’яті. Їх висока мозкова активність також є причиною, чому дітям у віці до 2 років також потрібно спати вдень.


Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.