Меню

Суміш HiPP COMBIOTIC 4 JUNIOR

Молочна суміш HiPP COMBIOTIC 4 JUNIOR спеціально розроблена для малюків після 18 місяців життя. Вона має збагачення поживними  речовинами, які важливі для здорового розвитку та росту дітей молодшого віку, і які, на думку експертів з харчування, не можна отримати з однієї їжі. HiPP COMBIOTIC 4 JUNIOR збагачена вітаміном D для розвитку кісток і вітамінами A, C і D для імунної системи. Вона також забезпечує дитину цінним залізом і важливими Omega-3 жирними кислотами. У продукті використовуються корисні властивості коров'ячого молока, такі як важливий для росту кісток кальцій. Однак коров'яче молоко також містить відносно велику кількість білка. Дослідження показали, що споживання білка маленькими дітьми в багатьох країнах занадто велике. Існує зв'язок між великим споживанням білка в молодому віці і підвищеним ризиком надмірної ваги в подальшому житті. Отже, вміст білка в суміші було відповідно зменшено.

Експерти з харчування погоджуються, що HiPP COMBIOTIC 4 JUNIOR з відповідним складом може сприяти покращенню забезпечення поживними речовинами.


Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.