Меню

Вітамін D

Вітамін D - єдиний вітамін, який наш організм може виробляти самостійно за допомогою сонячного світла на шкірі. Він також відомий як вітамін сонячного світла. Приблизно 80 - 90% вітаміну D виробляється в шкірі. Решта засвоюється з їжі. Вітамін D важливий для багатьох функцій організму, наприклад, він сприяє нормальному розвитку кісток і зубів, контролюючи вміст кальцію в кістках (мінералізація кісток). Тому вітамін D особливо важливий в фазі росту. У дитинстві дефіцит вітаміну D призводить до порушення мінералізації кісток і рахіту. Крім того, дефіцит вітаміну D пов'язаний з підвищеною сприйнятливістю до інфекцій.

Професійні спілки, такі як Німецьке товариство педіатрії і підліткової медицини, рекомендують доповнювати  споживання вітаміну D, щоб забезпечити його достатнє постачання. Це відноситься до всіх немовлят – незалежно від виду вигодовування. Експерти з харчування рекомендують додатковий прийом вітаміну D до початку другого літа дитини, яке, в залежності від дати народження, відноситься до перших 12-18 місяців.


Наші молочні суміші

Молочне харчування HiPP оптимально адаптоване до харчових потреб вашої дитини.  Знайдіть правильну формулу для будь-якого віку.